1. |
28 |
Peter Dula Lucky Peppy Jack |
|
Kamenný ranč Slovenská Ľupča
-
- |
241,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
23
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
12 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
13 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
3 |
10 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
4 |
8 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
2 |
15 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
25
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
15 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
4 |
15 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
3 |
25 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
1 |
17 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
5 |
23 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
22 |
4 |
1 |
Speed Pennig
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
15
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
25 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
1 |
17 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
2 |
15 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok |
25. 6. 2016 |
18
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
15 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
1 |
10 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
6 |
10 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
17 |
6 |
1 |
Speed Pennig
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
29
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
22 |
1 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
4 |
20 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
20 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
26 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
20 |
6 |
1 |
Speed Pennig
|
listina
|
4 |
18 |
3 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
3 |
18 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
25
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
13 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
13 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
24 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
12 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
6 |
14 |
1 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
3 |
20 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky |
23. 7. 2016 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
8 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
8 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
6 |
13 |
1 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
9 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
9 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
26
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
16 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
4 |
20 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
1 |
21 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
21 |
6 |
1 |
Speed Pennig
|
listina
|
2 |
21 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
23
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
12 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
12 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
22 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
14 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
6 |
14 |
1 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
2 |
11 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
3 |
11 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
21
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
11 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
11 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
15 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
4 |
13 |
3 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
6 |
13 |
1 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
4 |
11 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
2 |
11 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
18
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
10 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
4 |
10 |
3 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
2 |
10 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
5 |
10 |
2 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
1 |
12 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
26 |
Branislav Šablatúra Bingo Safari |
|
Silver Lake Ranch
-
META-GAS Galanta |
191,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
18
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
12 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
13 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
3 |
10 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
4 |
8 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
26
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
15 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
4 |
15 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
1 |
25 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
4 |
17 |
3 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
1 |
17 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
5 |
23 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
12
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
17 |
1 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
1 |
17 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
2 |
15 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
27
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
22 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
1 |
20 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
26 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
3 |
20 |
4 |
1 |
Speed Pennig
|
listina
|
5 |
18 |
2 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
4 |
18 |
3 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
23
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
13 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
6 |
24 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
24 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
12 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
6 |
14 |
1 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
1 |
20 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky |
23. 7. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
8 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
9 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
18 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
18
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
16 |
3 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
1 |
16 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
1 |
21 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
21 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
21
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
12 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
22 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
3 |
22 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
6 |
14 |
1 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
5 |
14 |
2 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
2 |
11 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
2 |
10 |
5 |
1 |
Ranch Cutting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
24
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
11 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
11 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
15 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
3 |
13 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
4 |
13 |
3 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
4 |
11 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
3 |
17 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
10 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
4 |
10 |
3 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
5 |
10 |
2 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
6 |
12 |
1 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
24 |
Branislav Šablatúra Smartin Black Jack |
|
Silver Lake Ranch
-
META-GAS Galanta |
140,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
19
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
12 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
8 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
4 |
15 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
1 |
9 |
6 |
1 |
Speed Sorting - OPEN
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
26
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
15 |
1 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
3 |
17 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
1 |
28 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
23 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
12 |
5 |
1 |
Speed Sorting
|
listina
|
2 |
22 |
5 |
1 |
Speed Pennig
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
25 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
4 |
14 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
15 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
20 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
26 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
5 |
26 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
13 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
12 |
2 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
4 |
20 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky |
23. 7. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
8 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
9 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
18 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
20 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
3 |
21 |
4 |
1 |
Speed Pennig
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
15
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
12 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
14 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
1 |
10 |
6 |
1 |
Ranch Cutting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
18
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
11 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
21 |
5 |
1 |
Alley
|
listina
|
2 |
11 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
6 |
11 |
1 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
2 |
17 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
13
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
10 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
10 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
5 |
10 |
2 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
4 |
12 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
8 |
Zuzana Eibnerová Staššíková PEPPIES LUCKY BAR |
|
Rozálka Pezinok
-
- |
123,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
13 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
5 |
12 |
2 |
1 |
Speed Pennig
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
12
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
15 |
2 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
3 |
28 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
28 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
6 |
22 |
1 |
1 |
Speed Pennig
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
15 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok |
25. 6. 2016 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
15 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
5 |
10 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
13 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
14
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
22 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
3 |
26 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
6 |
26 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
18 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
24 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
14 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
16 |
2 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
3 |
21 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
16
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
12 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
22 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
11 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
20
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
11 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
15 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
13 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
1 |
11 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
25
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
12 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
10 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
10 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
1 |
10 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
3 |
12 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
66 |
Milan Šprla Lena our enterprice 121 |
|
Victory Ranch
-
- |
122,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
18
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
12 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
12 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
13 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
4 |
8 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
2 |
9 |
5 |
1 |
Speed Sorting - OPEN
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
15 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
6 |
25 |
1 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
6 |
17 |
1 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
17 |
2 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
6 |
15 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
4 |
15 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok |
25. 6. 2016 |
14
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
15 |
1 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
1 |
10 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
10 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
13 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
24
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
13 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
24 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
12 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
1 |
12 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
3 |
14 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
5 |
20 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky |
23. 7. 2016 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
8 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
13 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
9 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
21 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
12 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
12 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
6 |
14 |
1 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
14
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
11 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
11 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
11 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
4 |
11 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
15
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
12 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
6 |
10 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
6 |
10 |
1 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
1 |
10 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
5 |
12 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
2 |
Peter Dobeš WAS BORN TOBE COWBOY |
|
Ranch13
Vašek Bořanek,Karel Barotek,individ kurzy
Bricol s.r.o |
106,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
12
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
12 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
8 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
6 |
15 |
1 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
6 |
12 |
1 |
1 |
Speed Pennig
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
26
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
15 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
2 |
25 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
2 |
17 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
5 |
28 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
23 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
23 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
17 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
2 |
14 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
15 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
18 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
18
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
13 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
24 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
4 |
14 |
3 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
1 |
14 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky |
23. 7. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
8 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
13 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
9 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
21 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
21 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
11 |
1 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
3 |
10 |
4 |
1 |
Ranch Cutting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
11 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
13 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
12 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
10 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
226 |
Adéla Molčanová Samír 22/ Silná |
|
Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
MEDOCULUS, s.r.o., MEDODERM, s.r.o. |
101,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
17
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
12 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
8 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
4 |
12 |
3 |
1 |
Speed Pennig
|
listina
|
3 |
9 |
4 |
1 |
Speed Sorting - OPEN
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
14
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
15 |
1 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
3 |
17 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
2 |
23 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
12 |
4 |
1 |
Speed Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
17 |
1 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
4 |
14 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
15 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok |
25. 6. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
10 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
26 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
5 |
18 |
2 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
13 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky |
23. 7. 2016 |
15
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
8 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
8 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
13 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
9 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
16 |
3 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
12 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
14 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
11 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
13 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
2 |
11 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
12 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
10 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
5 |
10 |
2 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
5 |
10 |
2 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
735 |
Zuzana Eibnerová Staššíková Top Jolly Brown Pad |
|
Rozálka Pezinok
-
- |
101,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
25
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
12 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
13 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
10 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
3 |
8 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
5 |
15 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
2 |
12 |
5 |
1 |
Speed Pennig
|
listina
|
4 |
9 |
3 |
1 |
Speed Sorting - OPEN
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
28 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
14 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok |
25. 6. 2016 |
13
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
10 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
17 |
2 |
1 |
Speed Pennig
|
listina
|
1 |
13 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
22 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
6 |
18 |
1 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
13 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
24 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
12 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
20 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
1 |
21 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
15
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
12 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
22 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
14 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
11 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
6 |
15 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
14
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
12 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
10 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
2 |
12 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
822 |
Barbora Bašová Kam Mary Solano |
|
Silver Lake Ranch
-
- |
98,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
14
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
12 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
13 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
10 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
5 |
8 |
2 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
17
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
15 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
4 |
17 |
3 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
1 |
28 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
5 |
23 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
13
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
20 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
20 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
26 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
13 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
12 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
4 |
12 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
20 |
1 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
14
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
12 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
22 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
5 |
14 |
2 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
4 |
14 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
11 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
15 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
3 |
11 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
21
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
10 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
10 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
3 |
10 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
6 |
10 |
1 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
2 |
10 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
36 |
Eva Duraiova Perseus |
|
Nely Ranč Bratislava
-
- |
94,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
15 |
2 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
6 |
28 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
3 |
28 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
14 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
15 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok |
25. 6. 2016 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
10 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
17 |
4 |
1 |
Speed Pennig
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
26 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
6 |
20 |
1 |
1 |
Speed Pennig
|
listina
|
1 |
18 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
13 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
14 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
16 |
2 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
3 |
20 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
6 |
21 |
1 |
1 |
Speed Pennig
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
19
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
12 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
6 |
22 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
14 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
1 |
11 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
16
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
11 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
15 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
13 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
15
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
12 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
10 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
4 |
10 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
374 |
Josef Daněk Slik Water |
|
H&D
-
- |
86,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
14
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
12 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
8 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
3 |
12 |
4 |
1 |
Speed Pennig
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
15 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
1 |
23 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
25 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
2 |
14 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
22 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
2 |
18 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
16
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
13 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
24 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
14 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
6 |
20 |
1 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky |
23. 7. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
8 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
9 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
16 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
3 |
21 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
11 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
13 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
12 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
10 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
30 |
Peter Dula Pepitas Shining Star |
|
Kamenný ranč Slovenská Ľupča
-
- |
70,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
18
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
12 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
13 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
8 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
1 |
12 |
6 |
1 |
Speed Pennig
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
19
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
15 |
1 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
6 |
17 |
1 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
2 |
23 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
12 |
6 |
1 |
Speed Sorting
|
listina
|
1 |
22 |
6 |
1 |
Speed Pennig
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
17 |
2 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
4 |
14 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
6 |
15 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok |
25. 6. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
17 |
3 |
1 |
Speed Pennig
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
24 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
3 |
14 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
21 |
5 |
1 |
Speed Pennig
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
14 |
2 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
11 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
15 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
6 |
11 |
1 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
10 |
1 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
13. |
580 |
Jan Vajda nico freckles |
|
JK Kelemantia Iza
-
- |
68,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
10 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
1 |
15 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
15 |
2 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
6 |
28 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
14 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
22 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
2 |
20 |
5 |
1 |
Speed Pennig
|
listina
|
6 |
18 |
1 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
13 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
9 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
20 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
4 |
21 |
3 |
1 |
Speed Pennig
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
12
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
12 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
14 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
12
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
11 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
17 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
12 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
10 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
14. |
1037 |
Silvia Lacová Tango |
|
Victory ranch
-
- |
67,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
12 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
13 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
28 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
15 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok |
25. 6. 2016 |
13
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
10 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
13 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
13 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
24 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
12 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
5 |
12 |
2 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
12 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
22 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
11 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
6 |
15 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
11 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
12
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
12 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
6 |
10 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
10 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
15. |
587 |
Matúš Kuzma Play me jac |
|
RANCH KRÁĽOVSKÉ ÚDOLIE
Matus Kuzma, Engi Dobesova, Radek Holub
Strechy Kuzma |
65,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
12 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
6 |
8 |
1 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
1 |
8 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
15 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
1 |
23 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
14 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
20 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
13 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
14 |
2 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky |
23. 7. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
8 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
8 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
9 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
21 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
14 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
5 |
11 |
2 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
11 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
11 |
2 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
12 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
10 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
16. |
738 |
Ľubomír Urban RB Royal Doc |
|
Ranč Blanc Ostrý Grúň
-
- |
57,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
12 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
10 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
5 |
8 |
2 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
20 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
13 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
12 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
3 |
12 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
20 |
1 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
12 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
22 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
15 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
3 |
11 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
16
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
10 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
3 |
10 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
2 |
10 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
6 |
10 |
1 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
17. |
729 |
Ladislav Kišš SUNNY DREAM BOY |
|
ENSONA RANCH
-
- |
39,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
13 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
6 |
8 |
1 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
22 |
2 |
1 |
Speed Pennig
|
listina
|
zpět
|
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok |
25. 6. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
17 |
1 |
1 |
Speed Pennig
|
listina
|
4 |
13 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
20 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
12 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
18 |
1 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
20 |
1 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
12 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
14 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
3 |
14 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
11 |
2 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
3 |
11 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
10 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
18. |
796 |
Radka Gebauerová Top Jolly Brown Pad |
|
Ranč Kuchyňa
MVDr. Zuzana Eibnerová Staššíková
wanted ;) |
31,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
13 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
28 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok |
25. 6. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
13 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
26 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
24 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
22 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
22 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
10 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
19. |
224 |
Janka Tarkaničová Morning Diana |
|
Ranč Sahiba
-
Printon s.r.o. |
26,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
25 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
4 |
12 |
3 |
1 |
Speed Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok |
25. 6. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
15 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky |
23. 7. 2016 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
8 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
13 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
18 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
12 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
20. |
772 |
Patrícia Rybanská AH Smart Blues Peppy |
|
?
-
- |
19,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
12 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
13 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
5 |
8 |
2 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
20 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
13 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
12 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
10 |
1 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
21. |
1002 |
Beáta Uchaľová CODYS JEZZABELL STAR |
|
Agro-JUnior s.r.o Košický Klečenov
Anton Kondela
AGRO-JUnior, s.r.o |
19,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
13 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
6 |
8 |
1 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok |
25. 6. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
13 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
20 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
14 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
3 |
14 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
6 |
10 |
1 |
1 |
Ranch Cutting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
11 |
2 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
22. |
353 |
Ivana Mitáčková Sioux |
|
d
-
- |
15,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
12
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
16 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
2 |
20 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
5 |
21 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
11 |
3 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
23. |
892 |
Šimon Guga WAS BORN TOBE COWBOY |
|
Ranch 13
Engi Dobešová, Matúš Kuzma bol aj v Amerike:D
- |
14,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky |
23. 7. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
13 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
18 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
11 |
3 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
15 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
24. |
263 |
Zsolt Varga Jerikho Double Roppers |
|
Nyrwest Nyrovce
-
Obecny urad Nyrovce |
9,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
15 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
17 |
1 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
12 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
25. |
7 |
Boris Tóth Destiny Dream |
|
Iža Kelemantia JK
-
- |
8,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
8 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
13 |
2 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
5 |
17 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
26. |
1077 |
Marek Molčan Corrida |
|
Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
MEDOCULUS, s.r.o., MEDODERM, s.r.o. |
7,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky |
23. 7. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
8 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
12 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
27. |
313 |
Mário Kováčik Jessica |
|
Ranč Kováčik
-
Otec, |
7,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
12 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
21 |
6 |
1 |
Alley
|
listina
|
zpět
|
|
28. |
1147 |
Miroslava Uhrinová Pepitas Shining Star |
|
Kamenný ranč Slovenská Ľupča
-
- |
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
13 |
1 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
10 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
29. |
1241 |
Miroslava Uhrinová Lucky Peppy Jack |
|
Kamenný ranč Slovenská Ľupča
-
- |
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
15 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
6 |
11 |
1 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
30. |
38 |
Michala Harakály Mistys Little Doc |
|
Cornu Janovik
-
- |
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
14 |
2 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky |
23. 7. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
8 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
11 |
2 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
31. |
1138 |
Barbora Bašová Smartin Black Jack |
|
Silver Lake Ranch
-
- |
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
24 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
22 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
32. |
780 |
Radka Gebauerová Peppies Lucky Bar |
|
Ranč Kuchyňa
MVDr. Zuzana Eibnerová Staššíková
wanted ;) |
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok |
25. 6. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
10 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
33. |
642 |
Karin Kelementová Western Gold Hidalgo |
|
ANGUS BIO FARMA s.r.o.
Reining : Peter Šimek, Cutting : Anton Kondela
- |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
12 |
2 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
10 |
2 |
1 |
Ranch Cutting
|
listina
|
zpět
|
|
34. |
1015 |
Kateřina Hrochová Slik Water |
|
H&D
-
- |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
11 |
1 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
17 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
35. |
34 |
Jan Vajda Freddik-Ruger |
|
JK Kelemantia Iza
-
- |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
8 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
36. |
999 |
Emma Mičurová Shantal |
|
Ranč pod Sitnom
Cutting: Boris Buday, Prac. Disciplíny: Milan Šprla
Rodičia |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
21 |
4 |
1 |
Alley
|
listina
|
zpět
|
|
37. |
1038 |
Silvia Lacová Lena our enterprice 121 |
|
Victory ranch
-
- |
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
9 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
21 |
2 |
1 |
Speed Pennig
|
listina
|
zpět
|
|
38. |
1121 |
Josef Daněk WAS BORN TOBE COWBOY |
|
H&D
-
- |
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
17 |
3 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
39. |
1230 |
Filip Rábek Bingo Safari |
|
Silver Lake Ranch
Brano Šablatura
Metagas |
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
15 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
40. |
83 |
Lea Javoreková Suri Freckles |
|
JK Napoli Šamorin
-
- |
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
9 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
41. |
943 |
Richard Švec Stasch |
|
Horse Diamond
-
- |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
13 |
2 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
42. |
969 |
Zuzana Nerádová Miss Tricked Out |
|
Orel reining horses
Pavel Orel
diplomat- dental solutions, metalvis slovakia |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
12 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
43. |
1012 |
Timea Jasenková Vankley 626679 |
|
Laci Ranch Revúca
Nikola Jasenková, Majo Rusinkovič, Jani Vajda
oco :) |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
12 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|