1. |
378 |
Alexander Majer Amalia jay bonanza |
|
RančDD
-
Spillers |
75,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
5 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
4 |
5 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
12
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
17 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
1 |
12 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
10 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
7 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
5 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky |
23. 7. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
4 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
7 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
4 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
7 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2 |
9 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
12
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
15 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1 |
19 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
580 |
Jan Vajda nico freckles |
|
JK Kelemantia Iza
-
- |
70,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
5 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
17 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
4 |
12 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Briežky - 3.kolo - rychlostky |
28. 5. 2016 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
5 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
3 |
10 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
10 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
7 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
3 |
7 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
5 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
4 |
8 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
8 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
8 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2 |
7 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
4 |
6 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
7 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
3 |
9 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
19 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
289 |
Gergő Múcska Kam Freckles Memory |
|
Big Family Ranch
-
- |
54,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
17 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Briežky - 3.kolo - rychlostky |
28. 5. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
10 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
10 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1 |
10 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
7 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
5 |
7 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
5 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
3 |
8 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
4 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
3 |
6 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
7 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1 |
9 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
19 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
74 |
Istvan Feher Hercegno |
|
Rodeo Ranč Okoč
-
- |
47,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
5 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1 |
5 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
17 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2 |
12 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Briežky - 3.kolo - rychlostky |
28. 5. 2016 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
5 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
4 |
10 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
10 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
7 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
4 |
9 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
15 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
3 |
19 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
1097 |
Michaela Makyšová Amalia jay bonanza |
|
DD ranč
Alexander Majer
- |
36,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
10 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
7 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
8 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky |
23. 7. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
8 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
8 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
8 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
6 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
9 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
83 |
Lea Javoreková Suri Freckles |
|
JK Napoli Šamorin
-
- |
34,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
10 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
5 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2 |
8 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky |
23. 7. 2016 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1 |
8 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
8 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
6 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
9 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
19 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
49 |
Ivan Tkáčik Genuin Ranger |
|
IWR
-
- |
25,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
5 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
12 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Briežky - 3.kolo - rychlostky |
28. 5. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
5 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
10 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
4 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
5 |
6 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
7 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
15 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
327 |
Bianka Fabová Santer |
|
Black Horse Ranch Mokrá Lúka
-
- |
23,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
5 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
17 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
5 |
12 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
7 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
8 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
263 |
Zsolt Varga Jerikho Double Roppers |
|
Nyrwest Nyrovce
-
Obecny urad Nyrovce |
14,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
5 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
5 |
5 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
7 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
6 |
7 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
7 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
15 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
224 |
Janka Tarkaničová Morning Diana |
|
Ranč Sahiba
-
Printon s.r.o. |
9,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
12 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky |
23. 7. 2016 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
4 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
5 |
8 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
15 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
38 |
Michala Harakály Mistys Little Doc |
|
Cornu Janovik
-
- |
8,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
8 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky |
23. 7. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
8 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
8 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
6 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
66 |
Milan Šprla Lena our enterprice 121 |
|
Victory Ranch
-
- |
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky |
23. 7. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
8 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
8 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
13. |
34 |
Jan Vajda Freddik-Ruger |
|
JK Kelemantia Iza
-
- |
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
10 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
14. |
1116 |
Lucia Tomková Top Deck Julies Snow |
|
Ranč Olivero Nemecka
-
EQUUS SPORT, Tride Invest, Ranč Olivero |
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
10 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
6 |
10 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
15. |
22 |
Soňa Púchovská Adam Jet Boy |
|
Western
-
- |
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Briežky - 3.kolo - rychlostky |
28. 5. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
10 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
16. |
113 |
Lucia Tomková Snapperwhite |
|
Ranč Olivero Nemecka
-
EQUUS SPORT, Tride Invest, Ranč Olivero |
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
10 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
17. |
514 |
Jarmila Urbanová salas sleepin beauty |
|
M-club Briezky
Ján Vajda
- |
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Briežky - 3.kolo - rychlostky |
28. 5. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
5 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
6 |
10 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
18. |
15 |
David GRAŇO COWBOY΄S LITTLE LENA |
|
G4 RANCH DFD SANTOVKA
Feri Graňo
G4 Ranch DFD Santovka a pár dobrých ľudí |
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
7 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
5 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
19. |
641 |
Nikola Krnáčová Skip |
|
Crazy-Cetuna
-
- |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
7 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
20. |
1169 |
Jan Vajda Power Of Dream |
|
JK Kelemantia Iza
-
- |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
8 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|