1D 1. |
584 |
Michaela Zubková Nicky Sun Frost |
|
Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
Tlačiarenska výroba Printon s.r.o. |
17,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Prešov-1.kolo-Ranch Pohoda-rychlostky a pracovne |
25. 6. 2017 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
7 |
6 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - 5.kolo - dobytok ,- 6.kolo.rychlostky |
22. 7. 2017 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
5 |
5 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 6.kolo - dobytok 7.kolo rychlostky, |
5. 8. 2017 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
4 |
6 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
1D 2. |
313 |
Mário Kováčik Jessica |
|
Ranč Kováčik
-
John Deere. |
12,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Muráň - 5.kolo - dobytok ,- 6.kolo.rychlostky |
22. 7. 2017 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
5 |
6 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Iža- Kelemantia Iza- rychlostky 8 .kolo |
23. 9. 2017 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
9 |
6 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
2D 1. |
1458 |
Megan Krupová BOGÁR |
|
Ranč Megi
Jozef Krupa, Karin Kelementová
Jozef Krupa a ďalší... |
10,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Prešov-1.kolo-Ranch Pohoda-rychlostky a pracovne |
25. 6. 2017 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
7 |
3 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - 5.kolo - dobytok ,- 6.kolo.rychlostky |
22. 7. 2017 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
5 |
3 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 6.kolo - dobytok 7.kolo rychlostky, |
5. 8. 2017 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
4 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
2D 2. |
827 |
Megan Krupová Erdeg |
|
Ranč Megi
Jozef Krupa, Karin Kelementová
Jozef Krupa a ďalší... |
10,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Prešov-1.kolo-Ranch Pohoda-rychlostky a pracovne |
25. 6. 2017 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 2 |
7 |
5 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 6.kolo - dobytok 7.kolo rychlostky, |
5. 8. 2017 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
4 |
5 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
2D 3. |
1258 |
Nataly Szabóová Šarlota |
|
JK Palomino
Jani Vajda
- |
9,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Iža- Kelemantia Iza- rychlostky |
3. 6. 2017 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
9 |
6 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Iža- Kelemantia Iza- rychlostky 8 .kolo |
23. 9. 2017 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
9 |
3 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
2D 4. |
1412 |
Aida Fekete Viva |
|
Nyékvárkonyi lovas club
-
- |
8,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Iža- Kelemantia Iza- rychlostky |
3. 6. 2017 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
9 |
4 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Iža- Kelemantia Iza- rychlostky 8 .kolo |
23. 9. 2017 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
9 |
4 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
3D 1. |
985 |
Sofia Kreškociová Lucky Dream Boy |
|
Ensona Ranch
-
Nandor Kreškoci |
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Iža- Kelemantia Iza- rychlostky 8 .kolo |
23. 9. 2017 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
9 |
5 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
3D 2. |
1252 |
Laura Hadnaďová MK Power Jack |
|
Lángov Dvor
-
- |
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Iža- Kelemantia Iza- rychlostky |
3. 6. 2017 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
9 |
5 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
3D 3. |
1152 |
Klaudia Muránska Hasan |
|
Farma Venus
-
- |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Muráň - 5.kolo - dobytok ,- 6.kolo.rychlostky |
22. 7. 2017 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
5 |
4 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
3D 4. |
1473 |
Tereza čopová Kam Kali Gandalf |
|
čopová
-
- |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Prešov-1.kolo-Ranch Pohoda-rychlostky a pracovne |
25. 6. 2017 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 3 |
7 |
4 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
3D 5. |
1248 |
Paulína Burdilová Marry |
|
OZ JK Lángov dvor
Alexander Majer
- |
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Iža- Kelemantia Iza- rychlostky |
3. 6. 2017 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
9 |
3 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
3D 6. |
1417 |
Sophia Nágelová Izabel |
|
Zsigo farm
-
Rodina |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Iža- Kelemantia Iza- rychlostky |
3. 6. 2017 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
9 |
2 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
3D 7. |
1474 |
Natália kruparova Alki |
|
rnac pohoda
-
- |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Prešov-1.kolo-Ranch Pohoda-rychlostky a pracovne |
25. 6. 2017 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 2 |
7 |
2 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
3D 8. |
1488 |
Nika Skladaná Whisky |
|
Ranč Olivero Nemecká
Paulíková Jana
Otec a mama |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Iža- Kelemantia Iza- rychlostky 8 .kolo |
23. 9. 2017 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
9 |
2 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
3D 9. |
1426 |
hanka hajtmanova Lili |
|
888
-
- |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Iža- Kelemantia Iza- rychlostky 8 .kolo |
23. 9. 2017 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
9 |
1 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
3D 10. |
1424 |
Katalin Reka Dinga Quixotes Melody |
|
Sikvolgyi Lovarda
-
- |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Iža- Kelemantia Iza- rychlostky |
3. 6. 2017 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
9 |
1 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|