1. |
L&B&M |
Barbora Bašová
, Matúš Kuzma
, Ladislav Kišš
|
52,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky,2.kolo - drezurky |
29. 4. 2017 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
19 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
3 |
19 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok,rychlostky +Meta-Gas Day |
10. 6. 2017 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
18 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
1 |
19 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok , rychlostky |
17. 6. 2017 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
18 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 4.kolo - dobytok ,5.kolo rychlostky |
15. 7. 2017 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
27 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - 5.kolo - dobytok ,- 6.kolo.rychlostky |
22. 7. 2017 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
22 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 7.kolo - dobytok ,rychlostky,TR |
1. 9. 2017 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
22 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 8.kolo - dobytok , rychlostky |
9. 9. 2017 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
20 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
3 |
23 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
slovenky a moravak |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Evicka senkirřka Duraiova
, Josef Daněk
|
27,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky,2.kolo - drezurky |
29. 4. 2017 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
19 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok , rychlostky |
17. 6. 2017 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
18 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 4.kolo - dobytok ,5.kolo rychlostky |
15. 7. 2017 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
27 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 7.kolo - dobytok ,rychlostky,TR |
1. 9. 2017 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
22 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 8.kolo - dobytok , rychlostky |
9. 9. 2017 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
20 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
1 |
23 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
narychlo najdený |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Milan Šprla
, Silvia Lacová
|
25,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok,rychlostky +Meta-Gas Day |
10. 6. 2017 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
18 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 4.kolo - dobytok ,5.kolo rychlostky |
15. 7. 2017 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
27 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - 5.kolo - dobytok ,- 6.kolo.rychlostky |
22. 7. 2017 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
22 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 7.kolo - dobytok ,rychlostky,TR |
1. 9. 2017 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
22 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 8.kolo - dobytok , rychlostky |
9. 9. 2017 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
20 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
Drnda a my |
Branislav Šablatúra
, Peter Dula
, Adéla Molčanová
|
16,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok,rychlostky +Meta-Gas Day |
10. 6. 2017 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
18 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok , rychlostky |
17. 6. 2017 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
18 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 4.kolo - dobytok ,5.kolo rychlostky |
15. 7. 2017 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
27 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - 5.kolo - dobytok ,- 6.kolo.rychlostky |
22. 7. 2017 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
22 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 8.kolo - dobytok , rychlostky |
9. 9. 2017 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
20 |
2 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
Kamenný Silver Team |
Branislav Šablatúra
, Peter Dula
, Barbora Bašová
|
16,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky,2.kolo - drezurky |
29. 4. 2017 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
19 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
1 |
19 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 8.kolo - dobytok , rychlostky |
9. 9. 2017 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
20 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
4 |
23 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
team trio |
Marek Žilinec
, Jozef Žilinec
, Jozef Janček
|
8,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky,2.kolo - drezurky |
29. 4. 2017 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
19 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok , rychlostky |
17. 6. 2017 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
18 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 7.kolo - dobytok ,rychlostky,TR |
1. 9. 2017 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
22 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
Victory team |
Milan Šprla
, Silvia Lacová
, Emma Mičurová
|
8,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky,2.kolo - drezurky |
29. 4. 2017 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
19 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
4 |
19 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
TIME TO WIN |
Ľubomír Urban
, Ivana Mitáčková
, Ladislav Kišš
|
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky,2.kolo - drezurky |
29. 4. 2017 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
19 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok,rychlostky +Meta-Gas Day |
10. 6. 2017 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
19 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
Západ Ranch 13 a Východ ✪ |
Peter Dobeš
, Matúš Kuzma
, Josef Daněk
|
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky,2.kolo - drezurky |
29. 4. 2017 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
19 |
1 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok,rychlostky +Meta-Gas Day |
10. 6. 2017 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
18 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
Farmári s Autocaru |
Marek Žilinec
, Jozef Janček
, Roman Žilinec
|
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok,rychlostky +Meta-Gas Day |
10. 6. 2017 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
19 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
L&M-ky a Majko |
Michaela Zubková
, Mário Kováčik
, Lucia Hlavatá
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok,rychlostky +Meta-Gas Day |
10. 6. 2017 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
19 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 4.kolo - dobytok ,5.kolo rychlostky |
15. 7. 2017 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
27 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
hanáci 3 |
Zdeno Kuzma
, Martin Alt
, Radko Svak
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 7.kolo - dobytok ,rychlostky,TR |
1. 9. 2017 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
22 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
13. |
Moravský Malatinský Ranch13 ✪ |
Peter Dobeš
, Josef Daněk
, Jozef Žilinec
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok,rychlostky +Meta-Gas Day |
10. 6. 2017 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
19 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
14. |
ja, david a bláznivý mário |
Mário Kováčik
, David Málek
, Nikola Poláková
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 7.kolo - dobytok ,rychlostky,TR |
1. 9. 2017 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
22 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
15. |
EMEMKY |
Michaela Zubková
, Mário Kováčik
, Emma Mičurová
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Muráň - 5.kolo - dobytok ,- 6.kolo.rychlostky |
22. 7. 2017 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
22 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
16. |
RSW 2 |
Peter Dula
, Petr Stříbrný
, Štěpánka Stříbrná
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok , rychlostky |
17. 6. 2017 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
18 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
17. |
srandovná 3ka |
Jan Vajda
, Gergő Múcska
, Beata Scholtzova
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 8.kolo - dobytok , rychlostky |
9. 9. 2017 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
23 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
18. |
Dve baby a chlap |
Andrea Štrbíková
, Bessina Hudcovičová
, Róbert Szalay
|
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 4.kolo - dobytok ,5.kolo rychlostky |
15. 7. 2017 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
27 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
19. |
RSW 4 |
Branislav Šablatúra
, Petr Stříbrný
, Štěpánka Stříbrná
|
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok , rychlostky |
17. 6. 2017 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
18 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|