1. |
327 |
Bianka Fabová Santer |
|
Black Horse Ranch Mokrá Lúka
-
- |
199,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok ,Lasa ,1.kolo SAWRR 2.kolo NBHA-Rychlostky |
12. 5. 2018 |
23
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
20 |
23 |
23 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 3.kolo-Dobytok,4.kolo-Lasa,3.kolo SAWRR 4.kolo NBHA-Rychlostky +Meta-Gas Day |
16. 6. 2018 |
29
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 2 |
19 |
29 |
29 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 6.kolo-Lasa ,4.kolo SAWRR 7.kolo NBHA-Rychlostky |
4. 8. 2018 |
27
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 4 |
15 |
27 |
27 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo-Dobytok,7.kolo-Lasa,5.kolo-Rychlostky,3.kolo-Team Roping |
17. 8. 2018 |
30
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
8 |
30 |
30 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 7.kolo-Dobytok,7.kolo-Lasa,5.kolo-Rychlostky,4.kolo-Team Roping |
31. 8. 2018 |
30
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
5 |
30 |
30 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 8.kolo-Dobytok,8.kolo-Lasa,6.kolo SAWRR 8.koloNBHA-Rychlostky |
8. 9. 2018 |
30
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
16 |
30 |
30 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nova Lubovna - 9.kolo-Dobytok,9.kolo-Lasa,7.kolo-Rychlostky |
22. 9. 2018 |
30
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
6 |
30 |
30 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
584 |
Michaela Zubková Nicky Sun Frost |
|
Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová, Peter Šimek, Majo Rusinkovič
Tlačiarenska výroba Printon s.r.o. |
180,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok ,Lasa ,1.kolo SAWRR 2.kolo NBHA-Rychlostky |
12. 5. 2018 |
17
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 3 |
20 |
17 |
17 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 3.kolo-Dobytok,4.kolo-Lasa,3.kolo SAWRR 4.kolo NBHA-Rychlostky +Meta-Gas Day |
16. 6. 2018 |
16
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 2 |
19 |
16 |
16 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 6.kolo-Lasa ,4.kolo SAWRR 7.kolo NBHA-Rychlostky |
4. 8. 2018 |
21
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 2 |
15 |
21 |
21 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo-Dobytok,7.kolo-Lasa,5.kolo-Rychlostky,3.kolo-Team Roping |
17. 8. 2018 |
27
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 2 |
8 |
27 |
27 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 7.kolo-Dobytok,7.kolo-Lasa,5.kolo-Rychlostky,4.kolo-Team Roping |
31. 8. 2018 |
28
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
5 |
28 |
28 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 8.kolo-Dobytok,8.kolo-Lasa,6.kolo SAWRR 8.koloNBHA-Rychlostky |
8. 9. 2018 |
19
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 6 |
16 |
19 |
19 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nova Lubovna - 9.kolo-Dobytok,9.kolo-Lasa,7.kolo-Rychlostky |
22. 9. 2018 |
26
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 3 |
6 |
26 |
26 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Dobytok, 10.kolo Lasa,8.kolo SAWRR 10.kolo NBHA Rychlostky |
29. 9. 2018 |
26
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
13 |
26 |
26 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
995 |
Timea Jasenková Power Of Dream |
|
Laci Ranch Revúca
Majo Rusinkovič, Peter Šimek
oco :), mesto Revúca |
170,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo-Drezura,2.kolo Rychlostky SAWRR |
9. 6. 2018 |
29
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 2 |
5 |
29 |
29 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo-Dobytok,7.kolo-Lasa,5.kolo-Rychlostky,3.kolo-Team Roping |
17. 8. 2018 |
29
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 2 |
8 |
29 |
29 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 7.kolo-Dobytok,7.kolo-Lasa,5.kolo-Rychlostky,4.kolo-Team Roping |
31. 8. 2018 |
29
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 2 |
5 |
29 |
29 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 8.kolo-Dobytok,8.kolo-Lasa,6.kolo SAWRR 8.koloNBHA-Rychlostky |
8. 9. 2018 |
25
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 6 |
16 |
25 |
25 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nova Lubovna - 9.kolo-Dobytok,9.kolo-Lasa,7.kolo-Rychlostky |
22. 9. 2018 |
29
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 2 |
6 |
29 |
29 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Dobytok, 10.kolo Lasa,8.kolo SAWRR 10.kolo NBHA Rychlostky |
29. 9. 2018 |
29
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 2 |
13 |
29 |
29 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
1677 |
Nikola Jasenková Topsail Dear Girl |
|
Laci Ranch Revúca
-
Oco :-) |
141,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok ,Lasa ,1.kolo SAWRR 2.kolo NBHA-Rychlostky |
12. 5. 2018 |
15
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 5 |
20 |
15 |
15 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo-Drezura,2.kolo Rychlostky SAWRR |
9. 6. 2018 |
27
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 1 |
5 |
27 |
27 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 3.kolo-Dobytok,4.kolo-Lasa,3.kolo SAWRR 4.kolo NBHA-Rychlostky +Meta-Gas Day |
16. 6. 2018 |
15
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 3 |
19 |
15 |
15 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 6.kolo-Lasa ,4.kolo SAWRR 7.kolo NBHA-Rychlostky |
4. 8. 2018 |
16
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 7 |
15 |
16 |
16 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo-Dobytok,7.kolo-Lasa,5.kolo-Rychlostky,3.kolo-Team Roping |
17. 8. 2018 |
23
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 2 |
8 |
23 |
23 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 8.kolo-Dobytok,8.kolo-Lasa,6.kolo SAWRR 8.koloNBHA-Rychlostky |
8. 9. 2018 |
18
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 1 |
16 |
18 |
18 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nova Lubovna - 9.kolo-Dobytok,9.kolo-Lasa,7.kolo-Rychlostky |
22. 9. 2018 |
27
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 2 |
6 |
27 |
27 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
1097 |
Michaela Makyšová Amalia jay bonanza |
|
DD ranč
Alexander Majer
- |
112,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok ,Lasa ,1.kolo SAWRR 2.kolo NBHA-Rychlostky |
12. 5. 2018 |
28
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 3 |
20 |
28 |
28 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo-Drezura,2.kolo Rychlostky SAWRR |
9. 6. 2018 |
30
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
5 |
30 |
30 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 3.kolo-Dobytok,4.kolo-Lasa,3.kolo SAWRR 4.kolo NBHA-Rychlostky +Meta-Gas Day |
16. 6. 2018 |
25
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 6 |
19 |
25 |
25 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 6.kolo-Lasa ,4.kolo SAWRR 7.kolo NBHA-Rychlostky |
4. 8. 2018 |
29
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 2 |
15 |
29 |
29 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
289 |
Gergő Múcska Kam Freckles Memory |
|
Big Family Ranch
-
- |
82,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok ,Lasa ,1.kolo SAWRR 2.kolo NBHA-Rychlostky |
12. 5. 2018 |
25
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 6 |
20 |
25 |
25 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 8.kolo-Dobytok,8.kolo-Lasa,6.kolo SAWRR 8.koloNBHA-Rychlostky |
8. 9. 2018 |
29
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 2 |
16 |
29 |
29 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Dobytok, 10.kolo Lasa,8.kolo SAWRR 10.kolo NBHA Rychlostky |
29. 9. 2018 |
28
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 3 |
13 |
28 |
28 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
1411 |
Beata Scholtzova Colonel Cody Jess |
|
JK Kelemantia Iža
Jani Vajda
- |
69,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok ,Lasa ,1.kolo SAWRR 2.kolo NBHA-Rychlostky |
12. 5. 2018 |
20
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 4 |
20 |
20 |
20 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 8.kolo-Dobytok,8.kolo-Lasa,6.kolo SAWRR 8.koloNBHA-Rychlostky |
8. 9. 2018 |
22
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 3 |
16 |
22 |
22 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Dobytok, 10.kolo Lasa,8.kolo SAWRR 10.kolo NBHA Rychlostky |
29. 9. 2018 |
27
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 4 |
13 |
27 |
27 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
1151 |
Jan Kobliha Láska |
|
Ranč pod Štreků
-
- |
62,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok ,Lasa ,1.kolo SAWRR 2.kolo NBHA-Rychlostky |
12. 5. 2018 |
18
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 2 |
20 |
18 |
18 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 3.kolo-Dobytok,4.kolo-Lasa,3.kolo SAWRR 4.kolo NBHA-Rychlostky +Meta-Gas Day |
16. 6. 2018 |
20
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 2 |
19 |
20 |
20 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo-Dobytok,7.kolo-Lasa,5.kolo-Rychlostky,3.kolo-Team Roping |
17. 8. 2018 |
24
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 1 |
8 |
24 |
24 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
1315 |
Lea Lauková ROCKA FARO BI |
|
Agrospol Hontianske Nemce
Milan Zelka, Peter Šimek
- |
60,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok ,Lasa ,1.kolo SAWRR 2.kolo NBHA-Rychlostky |
12. 5. 2018 |
30
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
20 |
30 |
30 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 3.kolo-Dobytok,4.kolo-Lasa,3.kolo SAWRR 4.kolo NBHA-Rychlostky +Meta-Gas Day |
16. 6. 2018 |
30
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
19 |
30 |
30 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
691 |
Ivan Tkáčik Cowboy |
|
IWR
-
- |
56,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok ,Lasa ,1.kolo SAWRR 2.kolo NBHA-Rychlostky |
12. 5. 2018 |
14
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 6 |
20 |
14 |
14 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 3.kolo-Dobytok,4.kolo-Lasa,3.kolo SAWRR 4.kolo NBHA-Rychlostky +Meta-Gas Day |
16. 6. 2018 |
17
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 1 |
19 |
17 |
17 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo-Dobytok,7.kolo-Lasa,5.kolo-Rychlostky,3.kolo-Team Roping |
17. 8. 2018 |
25
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 4 |
8 |
25 |
25 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
1644 |
Beata Scholtzova Elvis Can San Peppy |
|
JK Kelemantia Iža
Jani Vajda
- |
51,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok ,Lasa ,1.kolo SAWRR 2.kolo NBHA-Rychlostky |
12. 5. 2018 |
12
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 8 |
20 |
12 |
12 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 3.kolo-Dobytok,4.kolo-Lasa,3.kolo SAWRR 4.kolo NBHA-Rychlostky +Meta-Gas Day |
16. 6. 2018 |
21
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
19 |
21 |
21 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 6.kolo-Lasa ,4.kolo SAWRR 7.kolo NBHA-Rychlostky |
4. 8. 2018 |
18
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 5 |
15 |
18 |
18 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
263 |
Zsolt Varga Jerikho Double Roppers |
|
Nyrwest Nyrovce
-
Obecny urad Nyrovce |
44,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 8.kolo-Dobytok,8.kolo-Lasa,6.kolo SAWRR 8.koloNBHA-Rychlostky |
8. 9. 2018 |
20
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 5 |
16 |
20 |
20 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Dobytok, 10.kolo Lasa,8.kolo SAWRR 10.kolo NBHA Rychlostky |
29. 9. 2018 |
24
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 3 |
13 |
24 |
24 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
13. |
1510 |
Veronika Menyhértová LB Hollywood McCue |
|
Hippocentrum Šaca
-
- |
38,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok ,Lasa ,1.kolo SAWRR 2.kolo NBHA-Rychlostky |
12. 5. 2018 |
13
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 7 |
20 |
13 |
13 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nova Lubovna - 9.kolo-Dobytok,9.kolo-Lasa,7.kolo-Rychlostky |
22. 9. 2018 |
25
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 4 |
6 |
25 |
25 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
14. |
34 |
Jan Vajda Freddik-Ruger |
|
JK Kelemantia Iza
-
- |
26,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok ,Lasa ,1.kolo SAWRR 2.kolo NBHA-Rychlostky |
12. 5. 2018 |
26
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 5 |
20 |
26 |
26 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
15. |
1430 |
Lucie Piškulová Deena |
|
Ranč Rajnochovice
-
- |
26,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 7.kolo-Dobytok,7.kolo-Lasa,5.kolo-Rychlostky,4.kolo-Team Roping |
31. 8. 2018 |
26
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 1 |
5 |
26 |
26 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
16. |
968 |
Veronika Kakošová Special First Filli |
|
JK Tavarok Mengusovce
Majo Rusinkovič
- |
25,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Mengusovce - 6.kolo-Lasa ,4.kolo SAWRR 7.kolo NBHA-Rychlostky |
4. 8. 2018 |
25
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 2 |
15 |
25 |
25 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
17. |
743 |
Gergő Múcska Rooster Little Peppy |
|
Big Family Ranch
-
- |
22,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok ,Lasa ,1.kolo SAWRR 2.kolo NBHA-Rychlostky |
12. 5. 2018 |
22
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 2 |
20 |
22 |
22 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
18. |
1842 |
Beata Scholtzova Robin |
|
JK Kelemantia Iža
Jani Vajda
- |
17,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 8.kolo-Dobytok,8.kolo-Lasa,6.kolo SAWRR 8.koloNBHA-Rychlostky |
8. 9. 2018 |
17
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 2 |
16 |
17 |
17 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
19. |
1626 |
Gergő Múcska Sunny Lucky Lady |
|
Big Family Ranch
-
- |
14,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 3.kolo-Dobytok,4.kolo-Lasa,3.kolo SAWRR 4.kolo NBHA-Rychlostky +Meta-Gas Day |
16. 6. 2018 |
14
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 4 |
19 |
14 |
14 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
20. |
1617 |
Tatiana Cupanová Zornička Zoe |
|
Pumaranč
-
- |
12,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 3.kolo-Dobytok,4.kolo-Lasa,3.kolo SAWRR 4.kolo NBHA-Rychlostky +Meta-Gas Day |
16. 6. 2018 |
12
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 6 |
19 |
12 |
12 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|