1. |
46 |
Janka Paulíková Top Deck Julies Snow |
|
Ranč Olivero Nemecka
-
EQUUS SPORT, Tride Invest, Ranč Olivero |
58,60 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Western Rodeo Galanta - Ranč na Striebornom jazere, 13608ZW |
8. 6. 2013 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
11 |
9 |
9 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW |
22. 6. 2013 |
14
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
16 |
14 |
14 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Polomský western 14. ročník - B, 13713SW |
13. 7. 2013 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
7 |
7 |
7 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Ródeo Muráň– 21.ročník-B |
10. 8. 2013 |
13
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
13 |
13 |
13 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Mengusovské rodeo „Memoriál Jána Galla“-B |
17. 8. 2013 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
4 |
1 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
M-club Briežky preteky vo westernovom jazdení B-C |
31. 8. 2013 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
5 |
3 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta |
7. 9. 2013 |
9,6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
8 |
8 |
9,60 |
1,2 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
„A“ Majstrovstvá Slovenska - Reining -Hostová |
21. 9. 2013 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
6 |
2 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
34 |
Jan Vajda Freddik-Ruger |
|
JK Kelemantia Iza
-
- |
27,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Western Rodeo Galanta - Ranč na Striebornom jazere, 13608ZW |
8. 6. 2013 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
11 |
10 |
10 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
M-club Briežky preteky vo westernovom jazdení B-C |
31. 8. 2013 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
5 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta |
7. 9. 2013 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
8 |
5 |
6 |
1,2 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
„A“ Majstrovstvá Slovenska - Reining -Hostová |
21. 9. 2013 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
6 |
6 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
127 |
Jan Vajda Lucky Peppy Jack |
|
JK Kelemantia Iza
-
- |
24,40 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW |
22. 6. 2013 |
16
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
16 |
16 |
16 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta |
7. 9. 2013 |
8,4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
8 |
7 |
8,40 |
1,2 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
74 |
Istvan Feher Hercegno |
|
Rodeo Ranč Okoč
-
- |
19,20 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Western Rodeo Galanta - Ranč na Striebornom jazere, 13608ZW |
8. 6. 2013 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
11 |
8 |
8 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
M-club Briežky preteky vo westernovom jazdení B-C |
31. 8. 2013 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
5 |
4 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta |
7. 9. 2013 |
7,2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
8 |
6 |
7,20 |
1,2 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
11 |
Gabriel Boroš JACK |
|
JK Kelemantia Iža
-
- |
19,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Western Rodeo Galanta - Ranč na Striebornom jazere, 13608ZW |
8. 6. 2013 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
8 |
11 |
4 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW |
22. 6. 2013 |
15
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
16 |
15 |
15 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
15 |
David GRAŇO COWBOY΄S LITTLE LENA |
|
Ranč Olivero Nemecká
Feri Graňo
G4 Ranch DFD Santovka a pár dobrých ľudí |
18,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW |
22. 6. 2013 |
12
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
16 |
12 |
12 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Polomský western 14. ročník - B, 13713SW |
13. 7. 2013 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
7 |
6 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
6 |
Angelika Dobešová San Francisco Skip |
|
Ranch13
Môj tréner pre reining a drezúrne disciplíny je Karel Barotek. S lasom a rýchlostnými disciplínami mi pomáha Radek Holub.
Pavo feeding excellent |
17,80 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW |
22. 6. 2013 |
13
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
16 |
13 |
13 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta |
7. 9. 2013 |
4,8
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
8 |
4 |
4,80 |
1,2 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
49 |
Ivan Tkáčik Genuin Ranger |
|
Iža JK Kelemantia
-
- |
16,60 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW |
22. 6. 2013 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
16 |
11 |
11 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
M-club Briežky preteky vo westernovom jazdení B-C |
31. 8. 2013 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
5 |
2 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta |
7. 9. 2013 |
3,6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
8 |
3 |
3,60 |
1,2 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
36 |
Eva Duraiova Perseus |
|
JK Kelemantia Iža
-
- |
15,40 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Western Rodeo Galanta - Ranč na Striebornom jazere, 13608ZW |
8. 6. 2013 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
11 |
7 |
7 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW |
22. 6. 2013 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
11 |
16 |
6 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta |
7. 9. 2013 |
2,4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
7 |
8 |
2 |
2,40 |
1,2 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
105 |
Beáta Uchaľová Lady Luck Whiz |
|
Equipolis
-
AGRO-JUnior, s.r.o |
15,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW |
22. 6. 2013 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
14 |
16 |
3 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Polomský western 14. ročník - B, 13713SW |
13. 7. 2013 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
7 |
4 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Ródeo Muráň– 21.ročník-B |
10. 8. 2013 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
13 |
8 |
8 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
67 |
Silvia Lacová Kam Freckles Memory |
|
Oldoranch
-
- |
14,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Western Rodeo Galanta - Ranč na Striebornom jazere, 13608ZW |
8. 6. 2013 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
11 |
6 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW |
22. 6. 2013 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
9 |
16 |
8 |
8 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
59 |
Regina Dörnyei No blues on my cd |
|
Madari
-
- |
13,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Western Rodeo Galanta - Ranč na Striebornom jazere, 13608ZW |
8. 6. 2013 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
11 |
11 |
11 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW |
22. 6. 2013 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
15 |
16 |
2 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
13. |
224 |
Janka Tarkaničová Morning Diana |
|
Ranč Sahiba
-
- |
13,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Ródeo Muráň– 21.ročník-B |
10. 8. 2013 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
13 |
10 |
10 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Mengusovské rodeo „Memoriál Jána Galla“-B |
17. 8. 2013 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
4 |
3 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
14. |
50 |
Lucia Tomková Ledy Flower Crown |
|
Ranč Olivero Nemecka
Paulíková Janka
EQUUS SPORT, Tride Invest, Ranč Olivero |
12,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Ródeo Muráň– 21.ročník-B |
10. 8. 2013 |
12
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
13 |
12 |
12 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
15. |
242 |
Petra Šiňáková Jessica |
|
Ranč Kováčik, Lubeník
-
- |
11,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Ródeo Muráň– 21.ročník-B |
10. 8. 2013 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
13 |
11 |
11 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
16. |
103 |
Klára Patová Sioux City Hollywood |
|
Halter Valley
Milan Pata, Terry McCutcheon, Mike Crouch
rodiče |
10,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW |
22. 6. 2013 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
7 |
16 |
10 |
10 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
17. |
40 |
Lea Javoreková Rusty |
|
JK Napoli Šamorin
-
- |
9,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Ródeo Muráň– 21.ročník-B |
10. 8. 2013 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
13 |
9 |
9 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
18. |
125 |
Jan Vajda Fantastik Dun It |
|
JK Kelemantia Iza
-
- |
9,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW |
22. 6. 2013 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
8 |
16 |
9 |
9 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
19. |
38 |
Michala Harakály Mistys Little Doc |
|
JK Equipolis
-
- |
8,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW |
22. 6. 2013 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
12 |
16 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Polomský western 14. ročník - B, 13713SW |
13. 7. 2013 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
7 |
3 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
20. |
53 |
Zdeno Giertli Royal Quine Cashi |
|
cuting hostova
-
- |
7,20 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Western Rodeo Galanta - Ranč na Striebornom jazere, 13608ZW |
8. 6. 2013 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
9 |
11 |
3 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta |
7. 9. 2013 |
1,2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
8 |
8 |
1 |
1,20 |
1,2 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
„A“ Majstrovstvá Slovenska - Reining -Hostová |
21. 9. 2013 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
6 |
3 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
21. |
128 |
Petra Sládeková Algebra |
|
JK Kelemantia Iža
-
- |
7,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW |
22. 6. 2013 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
10 |
16 |
7 |
7 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
22. |
188 |
Karin Kelementová Kam Bliss Enterprise |
|
Ranč Biela Voda Hrabušice
Peter Šimek
- |
7,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Ródeo Muráň– 21.ročník-B |
10. 8. 2013 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
7 |
13 |
7 |
7 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
23. |
8 |
Zuzana Eibnerová Staššíková PEPPIES LUCKY BAR |
|
Rozálka Pezinok
-
- |
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Polomský western 14. ročník - B, 13713SW |
13. 7. 2013 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
7 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Ródeo Muráň– 21.ročník-B |
10. 8. 2013 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
13 |
13 |
1 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
24. |
243 |
Mario Kováčik jessica |
|
-
-
- |
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Ródeo Muráň– 21.ročník-B |
10. 8. 2013 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
8 |
13 |
6 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
25. |
54 |
Dőrnyei József TB BOBBY KING |
|
madasko
-
- |
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Western Rodeo Galanta - Ranč na Striebornom jazere, 13608ZW |
8. 6. 2013 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
11 |
11 |
1 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW |
22. 6. 2013 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
13 |
16 |
4 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
26. |
44 |
Janka Paulíková Snapperwhite |
|
Ranč Olivero Nemecka
-
EQUUS SPORT, Tride Invest, Ranč Olivero |
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Western Rodeo Galanta - Ranč na Striebornom jazere, 13608ZW |
8. 6. 2013 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
7 |
11 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
27. |
183 |
Janka Paulíková Ledy Flower Crown |
|
Ranč Olivero Nemecka
-
EQUUS SPORT, Tride Invest, Ranč Olivero |
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
„A“ Majstrovstvá Slovenska - Reining -Hostová |
21. 9. 2013 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
6 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
28. |
244 |
pavol siman Zafir |
|
-
-
- |
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Ródeo Muráň– 21.ročník-B |
10. 8. 2013 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
9 |
13 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
29. |
241 |
Vendelin Dobransky Laly Dualy |
|
-
-
- |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Ródeo Muráň– 21.ročník-B |
10. 8. 2013 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
10 |
13 |
4 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
30. |
246 |
Maroš Hvizd Zafír |
|
ML HODKOVCE
-
- |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Mengusovské rodeo „Memoriál Jána Galla“-B |
17. 8. 2013 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
4 |
4 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
31. |
378 |
Alexander Majer Amalia jay bonanza |
|
RančDD
-
- |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
„A“ Majstrovstvá Slovenska - Reining -Hostová |
21. 9. 2013 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
6 |
4 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
32. |
225 |
Katarína Zubková Helpa |
|
Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
- |
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Ródeo Muráň– 21.ročník-B |
10. 8. 2013 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
11 |
13 |
3 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
33. |
63 |
Dőrnyei József Guardian angeles Dream |
|
madasko
-
- |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Western Rodeo Galanta - Ranč na Striebornom jazere, 13608ZW |
8. 6. 2013 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
10 |
11 |
2 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
34. |
168 |
Ľubomír Urban Spat Freckles Delmas |
|
Ranč Blanc Ostrý Grúň
-
- |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Polomský western 14. ročník - B, 13713SW |
13. 7. 2013 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
7 |
2 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
35. |
253 |
Lucia Dulová Tobys Diamond Marqui |
|
Woody ranč Lemešany
-
Stolárstvo Vanca Pavol, Strechy Kuzm a syn |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Mengusovské rodeo „Memoriál Jána Galla“-B |
17. 8. 2013 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
2 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
36. |
240 |
Laura Košová Tina |
|
-
-
- |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Ródeo Muráň– 21.ročník-B |
10. 8. 2013 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
12 |
13 |
2 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
37. |
102 |
Zsolt Varga Achat |
|
Nyrwest Nyrovce
-
Obecny urad Nyrovce |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Polomský western 14. ročník - B, 13713SW |
13. 7. 2013 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
7 |
7 |
1 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
38. |
126 |
Jan Vajda Perseus |
|
JK Kelemantia Iza
-
- |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
„A“ Majstrovstvá Slovenska - Reining -Hostová |
21. 9. 2013 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
6 |
1 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|