1116 |
Lucia Tomková Top Deck Julies Snow |
|
Ranč Olivero
-
- |
21,481 s |
detaily
Název závodu | Datum |
Účastníků | Čas | V souhrnu | Disciplína | Kolo | Výsledková listina |
SK - Galanta - 4.kolo-Lasa,3.kolo-Ohradky ,Rychlostky-Meta Gas |
15. 6. 2019 |
4 |
21,309 s |
ANO |
Pole Bending
|
1 |
listina
|
SK - Galanta - 1.kolo-Dobytok,1.kolo-Lasa,1.kolo SAWRR 1.koloNBHA-Rychlostky |
4. 5. 2019 |
10 |
21,393 s |
ANO |
Pole Bending
|
2 |
listina
|
SK - Galanta - 4.kolo-Lasa,3.kolo-Ohradky ,Rychlostky-Meta Gas |
15. 6. 2019 |
4 |
21,407 s |
ANO |
Pole Bending
|
2 |
listina
|
SK - Galanta - 1.kolo-Dobytok,1.kolo-Lasa,1.kolo SAWRR 1.koloNBHA-Rychlostky |
4. 5. 2019 |
10 |
21,817 s |
ANO |
Pole Bending
|
1 |
listina
|
|
289 |
Gergő Múcska Kam Freckles Memory |
|
Big Family Ranch
-
- |
21,834 s |
detaily
Název závodu | Datum |
Účastníků | Čas | V souhrnu | Disciplína | Kolo | Výsledková listina |
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok,2.kolo-Lasa,2.kolo SAWRR 2.koloNBHA-Rychlostky |
18. 5. 2019 |
9 |
21,834 s |
ANO |
Pole Bending
|
1 |
listina
|
|
1543 |
Arpád Egri Win |
|
Józsa ranch
-
Józsa ranch |
21,950 s |
detaily
Název závodu | Datum |
Účastníků | Čas | V souhrnu | Disciplína | Kolo | Výsledková listina |
SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA |
7. 9. 2019 |
6 |
21,656 s |
ANO |
Pole Bending
|
1 |
listina
|
SK - Galanta - 1.kolo-Dobytok,1.kolo-Lasa,1.kolo SAWRR 1.koloNBHA-Rychlostky |
4. 5. 2019 |
10 |
21,788 s |
ANO |
Pole Bending
|
2 |
listina
|
SK - Galanta - 4.kolo-Lasa,3.kolo-Ohradky ,Rychlostky-Meta Gas |
15. 6. 2019 |
4 |
22,405 s |
ANO |
Pole Bending
|
1 |
listina
|
|
995 |
Timea Jasenková Power Of Dream |
|
Laci Ranch Revúca
Majo Rusinkovič, Peter Šimek
oco :), mesto Revúca |
23,102 s |
detaily
Název závodu | Datum |
Účastníků | Čas | V souhrnu | Disciplína | Kolo | Výsledková listina |
SK - Galanta - 1.kolo-Dobytok,1.kolo-Lasa,1.kolo SAWRR 1.koloNBHA-Rychlostky |
4. 5. 2019 |
10 |
22,709 s |
ANO |
Pole Bending
|
1 |
listina
|
SK - Galanta - 4.kolo-Lasa,3.kolo-Ohradky ,Rychlostky-Meta Gas |
15. 6. 2019 |
4 |
23,495 s |
ANO |
Pole Bending
|
1 |
listina
|
|
263 |
Zsolt Varga Jerikho Double Roppers |
|
Nyrwest Nyrovce
-
Obecny urad Nyrovce |
23,145 s |
detaily
Název závodu | Datum |
Účastníků | Čas | V souhrnu | Disciplína | Kolo | Výsledková listina |
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok,2.kolo-Lasa,2.kolo SAWRR 2.koloNBHA-Rychlostky |
18. 5. 2019 |
9 |
22,717 s |
ANO |
Pole Bending
|
2 |
listina
|
SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA |
7. 9. 2019 |
6 |
22,960 s |
ANO |
Pole Bending
|
1 |
listina
|
SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA |
7. 9. 2019 |
6 |
23,046 s |
ANO |
Pole Bending
|
2 |
listina
|
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
9 |
23,484 s |
ANO |
Pole Bending
|
2 |
listina
|
SK - Galanta - 1.kolo-Dobytok,1.kolo-Lasa,1.kolo SAWRR 1.koloNBHA-Rychlostky |
4. 5. 2019 |
10 |
23,516 s |
ANO |
Pole Bending
|
2 |
listina
|
|
743 |
Gergő Múcska Rooster Little Peppy |
|
Big Family Ranch
-
- |
23,457 s |
detaily
Název závodu | Datum |
Účastníků | Čas | V souhrnu | Disciplína | Kolo | Výsledková listina |
SK - Galanta - 1.kolo-Dobytok,1.kolo-Lasa,1.kolo SAWRR 1.koloNBHA-Rychlostky |
4. 5. 2019 |
10 |
22,993 s |
ANO |
Pole Bending
|
1 |
listina
|
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok,2.kolo-Lasa,2.kolo SAWRR 2.koloNBHA-Rychlostky |
18. 5. 2019 |
9 |
23,920 s |
ANO |
Pole Bending
|
1 |
listina
|
|
1945 |
Daniel Kuruc Tobrok II |
|
Ranč Cornu Janovík
Daniel Kuruc
Ing. Peter Kuruc |
24,273 s |
detaily
Název závodu | Datum |
Účastníků | Čas | V souhrnu | Disciplína | Kolo | Výsledková listina |
SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA |
7. 9. 2019 |
6 |
23,570 s |
ANO |
Pole Bending
|
1 |
listina
|
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
9 |
24,141 s |
ANO |
Pole Bending
|
2 |
listina
|
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
9 |
24,217 s |
ANO |
Pole Bending
|
1 |
listina
|
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok,2.kolo-Lasa,2.kolo SAWRR 2.koloNBHA-Rychlostky |
18. 5. 2019 |
9 |
24,573 s |
ANO |
Pole Bending
|
1 |
listina
|
SK - Nova Lubovna - 7.kolo Ohradky ,10.kolo Lasa, 7.kolo Rychlostky |
14. 9. 2019 |
4 |
24,865 s |
ANO |
Pole Bending
|
2 |
listina
|
SK - Galanta - 1.kolo-Dobytok,1.kolo-Lasa,1.kolo SAWRR 1.koloNBHA-Rychlostky |
4. 5. 2019 |
10 |
25,487 s |
NE |
Pole Bending
|
2 |
listina
|
SK - Galanta - 1.kolo-Dobytok,1.kolo-Lasa,1.kolo SAWRR 1.koloNBHA-Rychlostky |
4. 5. 2019 |
10 |
25,602 s |
NE |
Pole Bending
|
1 |
listina
|
|
1505 |
Róbert Pecuch BAY HOT LENA |
|
RANČ POHODA PREŠOV
-
- |
27,357 s |
detaily
Název závodu | Datum |
Účastníků | Čas | V souhrnu | Disciplína | Kolo | Výsledková listina |
SK - Nova Lubovna - 7.kolo Ohradky ,10.kolo Lasa, 7.kolo Rychlostky |
14. 9. 2019 |
4 |
26,897 s |
ANO |
Pole Bending
|
2 |
listina
|
SK - Nova Lubovna - 7.kolo Ohradky ,10.kolo Lasa, 7.kolo Rychlostky |
14. 9. 2019 |
4 |
27,817 s |
ANO |
Pole Bending
|
1 |
listina
|
|
1226 |
Jozef Janček RM DIAMONDS SPARKLE |
|
AUTOCAR
Samouk
Autocar |
28,253 s |
detaily
Název závodu | Datum |
Účastníků | Čas | V souhrnu | Disciplína | Kolo | Výsledková listina |
SK - Nova Lubovna - 7.kolo Ohradky ,10.kolo Lasa, 7.kolo Rychlostky |
14. 9. 2019 |
4 |
26,793 s |
ANO |
Pole Bending
|
1 |
listina
|
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
9 |
27,666 s |
ANO |
Pole Bending
|
2 |
listina
|
SK - Nova Lubovna - 7.kolo Ohradky ,10.kolo Lasa, 7.kolo Rychlostky |
14. 9. 2019 |
4 |
28,589 s |
ANO |
Pole Bending
|
2 |
listina
|
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
9 |
29,965 s |
ANO |
Pole Bending
|
1 |
listina
|
|
2093 |
Adela Lunterová Kam Esprit Fort |
|
Lunterov ranč
Milán Zelka, Jakub Lunter, Vladimír Lunter
Lunterov ranč |
31,461 s |
detaily
Název závodu | Datum |
Účastníků | Čas | V souhrnu | Disciplína | Kolo | Výsledková listina |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
9 |
31,461 s |
ANO |
Pole Bending
|
2 |
listina
|
|
2071 |
Zsolt Varga BS CHOCOLATE DREAM |
|
Nyrwest Nyrovce
-
Obecny urad Nyrovce |
32,446 s |
detaily
Název závodu | Datum |
Účastníků | Čas | V souhrnu | Disciplína | Kolo | Výsledková listina |
SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA |
7. 9. 2019 |
6 |
30,572 s |
ANO |
Pole Bending
|
1 |
listina
|
SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA |
7. 9. 2019 |
6 |
32,654 s |
ANO |
Pole Bending
|
2 |
listina
|
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
9 |
34,112 s |
ANO |
Pole Bending
|
1 |
listina
|
|
2092 |
Martina Fehérpatakyová Sandra |
|
Lunterov ranč
Milán Zelka, Jakub Lunter
Lunterov ranč |
37,868 s |
detaily
Název závodu | Datum |
Účastníků | Čas | V souhrnu | Disciplína | Kolo | Výsledková listina |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
9 |
37,868 s |
ANO |
Pole Bending
|
2 |
listina
|
|