1. |
Jozef Žilinec
|
Jarek Bilski
|
9 |
146,784 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 3.kolo-Lasa,1.kolo-Team Roping |
25. 5. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
9,730 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
18,355 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
16,337 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
13,642 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
SK - Vyšné Malatíny - 13 kolo Lasa, 5.kolo Team Roping |
19. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
16,490 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
13,160 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
12,620 s |
Team Roping
|
4 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - MSR Ohradky ,14.kolo Lasa,6.kolo Team Roping |
25. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
20,960 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
25,490 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
|
2. |
Matúš Štefko
|
Matúš Guga
|
9 |
162,134 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 3.kolo-Lasa,1.kolo-Team Roping |
25. 5. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
14,609 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
12,122 s |
Team Roping
|
4 |
listina
|
zpět
|
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
18,726 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
17,117 s |
Team Roping
|
5 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
18,110 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
SK - Vyšné Malatíny - 13 kolo Lasa, 5.kolo Team Roping |
19. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
8,810 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - MSR Ohradky ,14.kolo Lasa,6.kolo Team Roping |
25. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
35,640 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
15,350 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
21,650 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
|
3. |
Štefan Škombar ml.
|
Matúš Guga
|
8 |
128,900 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 3.kolo-Lasa,1.kolo-Team Roping |
25. 5. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
13,875 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
17,021 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
16,644 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
21,550 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
30,033 s |
Team Roping
|
4 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
7,457 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
7,520 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
14,800 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
|
4. |
Lukasz Slowik
|
Jarek Bilski
|
8 |
136,081 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 3.kolo-Lasa,1.kolo-Team Roping |
25. 5. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
10,902 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
20,460 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
12,761 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
17,480 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
34,678 s |
Team Roping
|
5 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
12,210 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
8,390 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - MSR Ohradky ,14.kolo Lasa,6.kolo Team Roping |
25. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
19,200 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
|
5. |
Joflik Žilinec
|
Matúš Guga
|
7 |
114,776 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
18,503 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
19,233 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
19,740 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
SK - Vyšné Malatíny - 13 kolo Lasa, 5.kolo Team Roping |
19. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
8,970 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
16,230 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
10,420 s |
Team Roping
|
4 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - MSR Ohradky ,14.kolo Lasa,6.kolo Team Roping |
25. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
21,680 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
|
6. |
Matúš Štefko
|
Jarek Bilski
|
7 |
143,268 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 3.kolo-Lasa,1.kolo-Team Roping |
25. 5. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
16,019 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
18,005 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
15,588 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
22,550 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
28,608 s |
Team Roping
|
4 |
listina
|
11,798 s |
Team Roping
|
5 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
30,700 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
|
7. |
Matúš Štefko
|
Radek Holub
|
6 |
90,703 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
16,101 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
16,775 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
11,237 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - MSR Ohradky ,14.kolo Lasa,6.kolo Team Roping |
25. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
17,520 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
14,920 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
14,150 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
|
8. |
Matúš Štefko
|
Štefan Škombar ml.
|
6 |
98,338 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
22,257 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
14,515 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
12,396 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
21,350 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
14,020 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
SK - Vyšné Malatíny - 13 kolo Lasa, 5.kolo Team Roping |
19. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
13,800 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
|
9. |
Štefan Škombar ml.
|
Marek Žilinec
|
5 |
62,264 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 3.kolo-Lasa,1.kolo-Team Roping |
25. 5. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
16,150 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
8,822 s |
Team Roping
|
4 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
13,602 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
11,340 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
12,350 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
|
10. |
Joflik Žilinec
|
Štefan Škombar ml.
|
5 |
83,095 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
19,482 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
15,843 s |
Team Roping
|
4 |
listina
|
19,250 s |
Team Roping
|
5 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
14,857 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
13,663 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
|
11. |
Pavol Chorvát
|
Marek Žilinec
|
5 |
86,328 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
14,683 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
20,625 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
15,610 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
19,410 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
SK - Vyšné Malatíny - 13 kolo Lasa, 5.kolo Team Roping |
19. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
16 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
|
12. |
Matúš Štefko
|
Marek Žilinec
|
5 |
87,367 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 3.kolo-Lasa,1.kolo-Team Roping |
25. 5. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
22,709 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
13,296 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
26,992 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - MSR Ohradky ,14.kolo Lasa,6.kolo Team Roping |
25. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
16,330 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
8,040 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
|
13. |
Pavol Chorvát
|
Jarek Bilski
|
5 |
93,002 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
22,662 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
15,850 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
SK - Vyšné Malatíny - 13 kolo Lasa, 5.kolo Team Roping |
19. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
18,950 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
19,110 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - MSR Ohradky ,14.kolo Lasa,6.kolo Team Roping |
25. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
16,430 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
|
14. |
Joflik Žilinec
|
Marek Žilinec
|
5 |
94,347 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
14,907 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
19,286 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
15,164 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
32,230 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - MSR Ohradky ,14.kolo Lasa,6.kolo Team Roping |
25. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
12,760 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
|
15. |
Joflik Žilinec
|
Jarek Bilski
|
5 |
97,145 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
15,535 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
28,320 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
15,020 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - MSR Ohradky ,14.kolo Lasa,6.kolo Team Roping |
25. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
18,620 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
19,650 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
|
16. |
Lukasz Slowik
|
Marek Žilinec
|
5 |
102,968 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 3.kolo-Lasa,1.kolo-Team Roping |
25. 5. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
14,486 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
12,491 s |
Team Roping
|
4 |
listina
|
zpět
|
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
27,581 s |
Team Roping
|
4 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
17,810 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
30,600 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
|
17. |
Pavol Chorvát
|
Matúš Guga
|
5 |
104,407 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
39,478 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
15,430 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
11,899 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - MSR Ohradky ,14.kolo Lasa,6.kolo Team Roping |
25. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
16,260 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
21,340 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
|
18. |
Antonin Frinta
|
Radek Holub
|
4 |
54,279 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
13,283 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
9,456 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
14,940 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
16,600 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
|
19. |
Róbert Pecuch
|
Štefan Škombar ml.
|
4 |
67,328 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 3.kolo-Lasa,1.kolo-Team Roping |
25. 5. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
13,981 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
20,057 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
20,130 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
SK - Vyšné Malatíny - 13 kolo Lasa, 5.kolo Team Roping |
19. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
13,160 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
|
20. |
Štefan Škombar ml.
|
Jarek Bilski
|
4 |
79,258 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 3.kolo-Lasa,1.kolo-Team Roping |
25. 5. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
30,020 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
18,398 s |
Team Roping
|
4 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
14,020 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
16,820 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
|
21. |
Joflik Žilinec
|
Radek Holub
|
3 |
39,230 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
14,384 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
8,726 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
16,120 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
|
22. |
Dominika Nová
|
Radek Holub
|
3 |
44,973 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
13,012 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
14,931 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - MSR Ohradky ,14.kolo Lasa,6.kolo Team Roping |
25. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
17,030 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
|
23. |
Dominika Nová
|
Marek Žilinec
|
3 |
46,094 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
15,633 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
11,141 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - MSR Ohradky ,14.kolo Lasa,6.kolo Team Roping |
25. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
19,320 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
|
24. |
Jozef Žilinec
|
Štefan Škombar ml.
|
3 |
46,264 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
13,891 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
20,793 s |
Team Roping
|
5 |
listina
|
zpět
|
SK - Vyšné Malatíny - 13 kolo Lasa, 5.kolo Team Roping |
19. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
11,580 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
|
25. |
Petra Mikasová
|
Jarek Bilski
|
3 |
54,621 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
16,851 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
19,450 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
18,320 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
|
26. |
Petra Mikasová
|
Matúš Guga
|
3 |
57,326 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
23,716 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
13,980 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
19,630 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
|
27. |
Jozef Žilinec
|
Matúš Guga
|
3 |
57,908 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
13,501 s |
Team Roping
|
4 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
25,657 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
SK - Vyšné Malatíny - 13 kolo Lasa, 5.kolo Team Roping |
19. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
18,750 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
|
28. |
Roman Žilinec
|
Štefan Škombar ml.
|
3 |
60,942 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
21,425 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
19,207 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
SK - Vyšné Malatíny - 13 kolo Lasa, 5.kolo Team Roping |
19. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
20,310 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
|
29. |
Pavol Chorvát
|
Radek Holub
|
3 |
63,777 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
18,157 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - MSR Ohradky ,14.kolo Lasa,6.kolo Team Roping |
25. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
23,590 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
22,030 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
|
30. |
Sławomir Majerkiewicz
|
Štefan Škombar ml.
|
3 |
65,447 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
24,780 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
21,867 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
18,800 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
|
31. |
Radek Holub
|
Schorcht Guenther
|
2 |
15,480 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
8,040 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
7,440 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
|
32. |
Antonin Frinta
|
Schorcht Guenther
|
2 |
16,790 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
8,400 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
8,390 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
|
33. |
Matúš Štefko
|
Schorcht Guenther
|
2 |
17,340 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
8,600 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
8,740 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
|
34. |
Jozef Žilinec
|
Schorcht Guenther
|
2 |
18,520 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
7,020 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
11,500 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
|
35. |
Petra Mikasová
|
Štefan Škombar ml.
|
2 |
22,940 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
11,430 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
11,510 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
|
36. |
Štefan Škombar ml.
|
Schorcht Guenther
|
2 |
25,440 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
12,270 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
13,170 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
|
37. |
Antonin Frinta
|
Štefan Škombar ml.
|
2 |
27,829 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
13,676 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
14,153 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
|
38. |
Jozef Žilinec
|
Marek Žilinec
|
2 |
28,889 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 3.kolo-Lasa,1.kolo-Team Roping |
25. 5. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
13,929 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - MSR Ohradky ,14.kolo Lasa,6.kolo Team Roping |
25. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
14,960 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
|
39. |
Radek Holub
|
Jarek Bilski
|
2 |
30,143 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
18,133 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - MSR Ohradky ,14.kolo Lasa,6.kolo Team Roping |
25. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
12,010 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
|
40. |
Antonin Frinta
|
Matúš Guga
|
2 |
30,260 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
15,850 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
14,410 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
|
41. |
Štefan Škombar ml.
|
Radek Holub
|
2 |
30,875 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
13,265 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
17,610 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
|
42. |
Petra Mikasová
|
Marek Žilinec
|
2 |
31,410 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
17,580 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
13,830 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
|
43. |
Radek Holub
|
Marek Žilinec
|
2 |
31,767 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
15,018 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
16,749 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
|
44. |
Róbert Pecuch
|
Marek Žilinec
|
2 |
31,824 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
18,280 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
13,544 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
|
45. |
Róbert Pecuch
|
Jarek Bilski
|
2 |
33,076 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 3.kolo-Lasa,1.kolo-Team Roping |
25. 5. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
20 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
13,076 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
|
46. |
Róbert Pecuch
|
Radek Holub
|
2 |
37,213 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
20,023 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
17,190 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
|
47. |
Sławomir Majerkiewicz
|
Radek Holub
|
2 |
39,800 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
16,400 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
23,400 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
|
48. |
Radek Holub
|
Jarosław Gmurczyk
|
2 |
40,685 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
25,869 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
14,816 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
|
49. |
Zdeno Kuzma
|
Matúš Guga
|
2 |
41,256 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
26,443 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
14,813 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
|
50. |
Dominika Nová
|
Jarek Bilski
|
2 |
45 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - MSR Ohradky ,14.kolo Lasa,6.kolo Team Roping |
25. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
28,370 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
16,630 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
|
51. |
Lukasz Slowik
|
Matúš Guga
|
2 |
48,270 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 3.kolo-Lasa,1.kolo-Team Roping |
25. 5. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
33,634 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
14,636 s |
Team Roping
|
4 |
listina
|
zpět
|
|
52. |
Roman Žilinec
|
Matúš Guga
|
2 |
49,060 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 13 kolo Lasa, 5.kolo Team Roping |
19. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
31,220 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
17,840 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
|
53. |
Joflik Žilinec
|
Jarosław Gmurczyk
|
2 |
49,425 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
29,604 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
19,821 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
|
54. |
Schorcht Guenther
|
Radek Holub
|
1 |
7,330 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
7,330 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
|
55. |
Lukasz Slowik
|
Schorcht Guenther
|
1 |
7,870 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
7,870 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
|
56. |
Róbert Pecuch
|
Schorcht Guenther
|
1 |
8,220 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
8,220 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
|
57. |
Petra Mikasová
|
Schorcht Guenther
|
1 |
9,180 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
9,180 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
|
58. |
Schorcht Guenther
|
Marek Žilinec
|
1 |
9,680 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
9,680 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
|
59. |
Roman Žilinec
|
Jarek Bilski
|
1 |
9,880 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 13 kolo Lasa, 5.kolo Team Roping |
19. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
9,880 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
|
60. |
Dominika Nová
|
Schorcht Guenther
|
1 |
10,860 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
10,860 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
|
61. |
Lukasz Slowik
|
Radek Holub
|
1 |
11,170 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
11,170 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
|
62. |
Štefan Škombar ml.
|
Jarosław Gmurczyk
|
1 |
14,496 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
14,496 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
|
63. |
Roman Žilinec
|
Marek Žilinec
|
1 |
14,507 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
14,507 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
|
64. |
Antonin Frinta
|
Jarek Bilski
|
1 |
14,650 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
14,650 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
|
65. |
Radek Holub
|
Matúš Guga
|
1 |
14,730 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - MSR Ohradky ,14.kolo Lasa,6.kolo Team Roping |
25. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
14,730 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
|
66. |
Jozef Žilinec
|
Radek Holub
|
1 |
15,510 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
15,510 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
|
67. |
Lukasz Slowik
|
Štefan Škombar ml.
|
1 |
16,251 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
16,251 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
|
68. |
Matúš Štefko
|
Ivan Tkáčik
|
1 |
16,442 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
16,442 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
|
69. |
Radek Holub
|
Štefan Škombar ml.
|
1 |
17,510 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
17,510 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
|
70. |
Dominika Nová
|
Matúš Guga
|
1 |
18,050 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
18,050 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
|
71. |
Sławomir Majerkiewicz
|
Jarek Bilski
|
1 |
20,390 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová Ranch13 - Cutting , CowHorse trening a 4.kolo Team Roping |
11. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
20,390 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
|
72. |
Roman Žilinec
|
Ivan Tkáčik
|
1 |
20,510 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
20,510 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
|
73. |
Matúš Štefko
|
Jarosław Gmurczyk
|
1 |
20,800 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
20,800 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
|
74. |
Radek Holub
|
Ivan Tkáčik
|
1 |
22,198 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
22,198 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
|
75. |
Petra Mikasová
|
Jarosław Gmurczyk
|
1 |
23,246 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
23,246 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
|
76. |
Dominika Nová
|
Jarosław Gmurczyk
|
1 |
23,803 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
23,803 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
|
77. |
Pavol Chorvát
|
Štefan Škombar ml.
|
1 |
24,950 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 13 kolo Lasa, 5.kolo Team Roping |
19. 10. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
24,950 s |
Team Roping
|
1 |
listina
|
zpět
|
|
78. |
Pavol Chorvát
|
Ivan Tkáčik
|
1 |
25,065 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
25,065 s |
Team Roping
|
2 |
listina
|
zpět
|
|
79. |
Sławomir Majerkiewicz
|
Matúš Guga
|
1 |
30,605 s |
detaily
Název závodu | Datum | Počet |
SK - Vyšné Malatíny - 3.kolo-Lasa,1.kolo-Team Roping |
25. 5. 2019 |
detaily
Čas | Disciplína | Kolo |
Výsledková listina |
30,605 s |
Team Roping
|
3 |
listina
|
zpět
|
|