1. |
z vychodu na zapad |
Peter Dobeš
, Adéla Molčanová
, Martin Michalec
|
11,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
10 |
6 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
7 |
5 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
nahradnici |
Peter Dobeš
, Jozef Žilinec
, Jozef Janček
|
7,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
10 |
5 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
7 |
2 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
Traja co sa neboja |
Zuzana Nerádová
, Richard Švec
, Tatiana Cupanová
|
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
10 |
2 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
7 |
4 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
dzivočaci |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Eva Duraiová
, Martin Michalec
|
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
7 |
6 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
Kamenný Silver Team |
Branislav Šablatúra
, Peter Dula
, Barbora Bašová
|
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
11 |
6 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
blond šabla |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Branislav Šablatúra
, Eva Duraiová
|
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
11 |
5 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
team trio |
Marek Žilinec
, Jozef Žilinec
, Jozef Janček
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
10 |
1 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
7 |
3 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
MiŠaBa |
Branislav Šablatúra
, Barbora Bašová
, Ivana Mitáčková
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
11 |
4 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
zalubenci a lucka |
Soňa Púchovská
, Marek Žilinec
, Lucia Kubačková
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
10 |
4 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
Akčné ženy |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Eva Duraiová
, Barbora Bašová
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
11 |
3 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
prerastene kuriatka |
Emma Mičurová
, Jozef Janček
, Joflik Žilinec
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
10 |
3 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
Dromedári |
Branislav Šablatúra
, Richard Švec
, Mária Kukiová
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
11 |
2 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
13. |
top teame |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Jan Vajda
, Eva Duraiová
|
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
7 |
1 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
|