1. |
8 |
Zuzana Eibnerová Staššíková PEPPIES LUCKY BAR |
|
Rozálka Pezinok
-
- |
12,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
16 |
6 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
15 |
1 |
1 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
14 |
5 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
2183 |
Jan Vajda Pretty Prince Dualy |
|
JK Kelemantia Iza
-
- |
9,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
15 |
6 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
14 |
3 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
1813 |
Jozef Žilinec HOLLY KIT CHOCOLATE |
|
Farma Vyšné Malatíny
-
Autocar |
8,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
15 |
4 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
14 |
4 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
36 |
Eva Duraiová Perseus |
|
Hipoagro raj Dunajská Lužná
-
- |
7,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
16 |
5 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
15 |
2 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
226 |
Adéla Molčanová Samír 22/ Silná |
|
Ranch 13
-
MEDOCULUS, s.r.o., MEDODERM, s.r.o. |
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
14 |
6 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
2250 |
Marek Žilinec Henessy Hidalgo Jet |
|
Farma Vyšné Malatíny
Tonko Kondela, Radek Holub, Leo Holcknecht
Autocar |
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
15 |
5 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
2017 |
Branislav Šablatúra SLR Safari Peptos |
|
Silver Lake Ranch
-
META-GAS Galanta |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
16 |
4 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
1319 |
Branislav Šablatúra SLR Peptos Cutterbar |
|
Silver Lake Ranch
-
META-GAS Galanta |
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
16 |
3 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
1591 |
Martin Michalec Lucky Tari Starlight |
|
Ranch 13
Engi Dobešova
- |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
14 |
2 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
2311 |
Jan Vajda MK Docs Delwin |
|
JK Kelemantia Iza
-
- |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
16 |
2 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
1648 |
Nastasia Vlašičová MK Docs Delwin |
|
RoyalDaisy
Zuzana Staššíková
Maminka |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
14 |
1 |
1 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
2038 |
Mária Kukiová Dahoman XI-4SK / Ahmed Ibn Al Gazal |
|
Silver Lake Ranch
-
- |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
16 |
1 |
1 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|