1. |
Blondes do it better |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Eva Duraiová
|
10,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
14 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
7 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
lajo |
Jozef Žilinec
, Laco Sekerka
|
8,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
14 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
7 |
3 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
R13 Engi dovolila |
Peter Dobeš
, Martin Michalec
|
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
7 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
Silver team |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Branislav Šablatúra
|
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
10 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
Šablondína |
Branislav Šablatúra
, Eva Duraiová
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
10 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
Uvidime co sa podari |
Richard Švec
, Tatiana Cupanová
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
7 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
anička by sa divila |
Jozef Žilinec
, Lucia Kubačková
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
14 |
3 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
Rišavý Braňo |
Branislav Šablatúra
, Richard Švec
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
10 |
3 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
doktor a umelec |
Richard Švec
, Jakub Klimo
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
7 |
2 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
Young&pretty |
Iwona Loch
, Julia Dunka
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
14 |
2 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
Stone team |
Branislav Šablatúra
, Peter Dula
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
10 |
2 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
Fordáci s Autocaru a Bricolu✪ |
Peter Dobeš
, Jozef Janček
|
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
7 |
1 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
13. |
leyla team |
Jan Vajda
, Eva Duraiová
|
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
14 |
1 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
14. |
Team Silver Lake |
Branislav Šablatúra
, Barbora Bašová
|
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
10 |
1 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|