1. |
8 |
Zuzana Eibnerová Staššíková PEPPIES LUCKY BAR |
|
Rozálka Pezinok
-
- |
86,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
31
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
9 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
9 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
9 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
11 |
5 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
4 |
11 |
3 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
2 |
10 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
1 |
16 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
25
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
13 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
13 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
6 |
15 |
1 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
3 |
14 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
4 |
12 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
12 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
30
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
7 |
1 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
1 |
7 |
6 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
6 |
8 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
8 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
14 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
1 |
7 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
2 |
14 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
36 |
Eva Duraiová Perseus |
|
Hipoagro raj Dunajská Lužná
-
- |
67,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
29
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
9 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
9 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
9 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
11 |
5 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
4 |
11 |
3 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
3 |
10 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
2 |
16 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
18
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
13 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
13 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
15 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
6 |
14 |
1 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
3 |
14 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
20
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
7 |
1 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
1 |
7 |
6 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
6 |
8 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
8 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
7 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
1591 |
Martin Michalec Lucky Tari Starlight |
|
Ranch 13
Engi Dobešova
- |
50,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
16
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
13 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
12 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
10 |
6 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
34
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
7 |
5 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
1 |
7 |
6 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
6 |
8 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
8 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
14 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
2 |
7 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
3 |
14 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
5 |
14 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
14 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
1813 |
Jozef Žilinec HOLLY KIT CHOCOLATE |
|
Farma Vyšné Malatíny
-
Autocar |
47,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
27
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
13 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
15 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
4 |
14 |
3 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
2 |
14 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
2 |
12 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
6 |
10 |
1 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
2 |
10 |
5 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
20
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
7 |
2 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
4 |
7 |
3 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
2 |
8 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
14 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
4 |
7 |
3 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
4 |
14 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
2324 |
Peter Dobeš Mis S Brown*** |
|
Ranch 13
Ing.peter Dobes
- |
40,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
19
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
13 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
12 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
10 |
5 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
1 |
10 |
6 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
21
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
7 |
5 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
5 |
7 |
2 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
2 |
8 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
7 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
6 |
7 |
1 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
5 |
14 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
6 |
14 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
2017 |
Branislav Šablatúra SLR Safari Peptos |
|
Silver Lake Ranch
-
META-GAS Galanta |
38,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
38
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
9 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
11 |
6 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
2 |
11 |
5 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
3 |
11 |
4 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
2 |
10 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
5 |
10 |
2 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
6 |
10 |
1 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
3 |
16 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
1 |
18 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
2390 |
Jozef Janček Holly Delmaso |
|
AUTOCAR
Samouk
Autocar |
36,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
15
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
13 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
12 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
6 |
10 |
1 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
2 |
10 |
5 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
21
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
7 |
2 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
4 |
7 |
3 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
2 |
8 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
6 |
7 |
1 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
4 |
14 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
6 |
14 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
14 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
2094 |
Barbora Bašová SLR Peptos Cutterbar |
|
Silver Lake Ranch
-
- |
31,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
20
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
9 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
11 |
6 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
3 |
11 |
4 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
4 |
11 |
3 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
6 |
10 |
1 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
13 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
8 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
2301 |
Richard Švec Al Malik AL Muntazar |
|
Horse Diamond
-
- |
19,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
11 |
2 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
4 |
10 |
3 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
10 |
2 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
12
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
7 |
4 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
5 |
8 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
7 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
5 |
7 |
2 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
705 |
Zuzana Nerádová Maja |
|
Metalvis ranch
Alexandra Kučerová
diplomat- dental solutions, metalvis slovakia |
17,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
9 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
9 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
12 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
5 |
10 |
2 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
7 |
4 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
5 |
8 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
8 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
2183 |
Jan Vajda Pretty Prince Dualy |
|
JK Kelemantia Iza
-
- |
15,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
9 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
15 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
8 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
14 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
2019 |
Adéla Molčanová NU Peptos Lady |
|
Ranch 13
-
MEDOCULUS, s.r.o., MEDODERM, s.r.o. |
15,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
10 |
6 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
7 |
5 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
3 |
14 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
13. |
1617 |
Tatiana Cupanová Zornička Zoe |
|
Pumaranč
-
- |
14,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
9 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
10 |
2 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
7 |
4 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
5 |
8 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
7 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
14. |
1487 |
Marek Žilinec AH Smart Blues Peppy |
|
Farma Vyšné Malatíny
Tonko Kondela, Radek Holub, Leo Holcknecht
Autocar |
14,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
13 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
10 |
4 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
7 |
3 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
1 |
14 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
15. |
2385 |
Jan Vajda Elodiehollywoodjet |
|
JK Kelemantia Iza
-
- |
11,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
13 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
12 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
12 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
16. |
1648 |
Nastasia Vlašičová MK Docs Delwin |
|
RoyalDaisy
Zuzana Staššíková
Maminka |
10,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
9 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
12 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
8 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
6 |
14 |
1 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
17. |
226 |
Adéla Molčanová Samír 22/ Silná |
|
Ranch 13
-
MEDOCULUS, s.r.o., MEDODERM, s.r.o. |
10,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
8 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
14 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
18. |
1319 |
Branislav Šablatúra SLR Peptos Cutterbar |
|
Silver Lake Ranch
-
META-GAS Galanta |
9,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
9 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
16 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
5 |
18 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
19. |
2318 |
Branislav Šablatúra SILVER HIGHBROW PEP |
|
Silver Lake Ranch
-
META-GAS Galanta |
9,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
11 |
2 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
3 |
10 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
4 |
10 |
3 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
20. |
2311 |
Jan Vajda MK Docs Delwin |
|
JK Kelemantia Iza
-
- |
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
9 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
16 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
14 |
1 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
6 |
12 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
7 |
1 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
21. |
2250 |
Marek Žilinec Henessy Hidalgo Jet |
|
Farma Vyšné Malatíny
Tonko Kondela, Radek Holub, Leo Holcknecht
Autocar |
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
15 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
6 |
10 |
1 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
22. |
2389 |
Pavlína Veverková Pretty Prince Dualy |
|
Ranch 13
-
- |
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
13 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
12 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
23. |
2396 |
Jozef Janček Henessy Hidalgo Jet |
|
AUTOCAR
Samouk
Autocar |
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
13 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
10 |
3 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
24. |
2067 |
Marek Molčan NU Peptos Lady |
|
Kam quarter horses
Peter Šimek, Janka Tarkaničová
MEDOCULUS, s.r.o., MEDODERM, s.r.o. |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
8 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
25. |
2392 |
Soňa Púchovská Holly Delmaso |
|
Western
-
- |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
10 |
4 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
26. |
2038 |
Mária Kukiová Dahoman XI-4SK / Ahmed Ibn Al Gazal |
|
Silver Lake Ranch
-
- |
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
11 |
2 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
6 |
16 |
1 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
27. |
5 |
Angelika Dobešová Lucky Tari Starlight |
|
Ranch13
14-mesačná stáž -asistetnka trénera -Sylvia Rzepka ,8mesačná stáž canada assistentka trénera Wayne Latimer +Amanda Antifaev
2017 firma VVS vsetko pre chov 2019 nutriscience.eu |
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
13 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
28. |
1948 |
Iwona Loch DRR FANCYS PEARL |
|
horsebud
-
- |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
14 |
2 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
29. |
2383 |
Julia Dunka JR COLOR CRIME |
|
Horsebud
Iwona LOCH
Tato |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
14 |
2 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
30. |
1569 |
Roman Žilinec Kam a Teddy Sheik |
|
Farma Vyšné Malatíny
-
Autocar |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
13 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|