1. |
8 |
Zuzana Eibnerová Staššíková PEPPIES LUCKY BAR |
|
Diamond Academy
-
- |
73,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Ohradky 2.kolo ,Laso Roping 1.kolo - Ranch13 |
9. 7. 2022 |
24
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
4 |
3 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
1 |
4 |
6 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
3 |
6 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
7 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
3 |
7 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
3 |
9 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny 4.kolo |
6. 8. 2022 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
21 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
21 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
28
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
9 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
9 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
8 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
8 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
23 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
4 |
9 |
3 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
1 |
9 |
6 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
14
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
14 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
14 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
9 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
9 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
2524 |
Róbert Pecuch Little of Rain |
|
RANČ POHODA PREŠOV
-
- |
56,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
38
|
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
18
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
18 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
3 |
14 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
14 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
6 |
9 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
5 |
9 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
2183 |
Jan Vajda Pretty Prince Dualy |
|
VJ Western Training Center
-
- |
52,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
12
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
11 |
2 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
1 |
11 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
6 |
12 |
1 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
4 |
12 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Ohradky 2.kolo ,Laso Roping 1.kolo - Ranch13 |
9. 7. 2022 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
4 |
6 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
5 |
7 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
4 |
7 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
20
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
9 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
8 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
9 |
3 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
1 |
9 |
6 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
14 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
9 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
3091 |
Jan Vajda MM Full Moon Magic |
|
VJ Western Training Center
-
- |
49,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Ohradky 2.kolo ,Laso Roping 1.kolo - Ranch13 |
9. 7. 2022 |
44
|
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
9 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
5 |
8 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
2398 |
Dušan Nagy Coco Chocolate |
|
Silver Lake Ranch Galanta
-
GNAY ENTERPRISES s.r.o. |
44,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
27
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
11 |
4 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
4 |
11 |
3 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
5 |
11 |
2 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
1 |
11 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
11 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
12 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
4 |
12 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Ohradky 2.kolo ,Laso Roping 1.kolo - Ranch13 |
9. 7. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
6 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny 4.kolo |
6. 8. 2022 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
21 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
6 |
21 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
21 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
307 |
Dávid Groman Koheilan Mózes |
|
RANCH KRÁĽOVSKÉ ÚDOLIE
Matúš Kuzma
- |
34,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny 4.kolo |
6. 8. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
21 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
22
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
9 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
3 |
8 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
23 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
4 |
9 |
3 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
2 |
9 |
5 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
3 |
9 |
4 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
14 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
1591 |
Martin Michalec Lucky Tari Starlight |
|
Ranch 13
Engi Dobešova
- |
33,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
11 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Ohradky 2.kolo ,Laso Roping 1.kolo - Ranch13 |
9. 7. 2022 |
30
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
4 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
2 |
4 |
5 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
5 |
6 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
6 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
6 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
7 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
9 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
1226 |
Jozef Janček RM DIAMONDS SPARKLE |
|
AUTOCAR
Samouk
Autocar |
33,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
33
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
11 |
6 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
2 |
11 |
5 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
3 |
11 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
11 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
12 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
1 |
12 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
12 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
1813 |
Jozef Žilinec HOLLY KIT CHOCOLATE |
|
Farma Vyšné Malatíny
-
Autocar |
30,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
20
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
11 |
6 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
5 |
11 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
12 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
1 |
12 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
5 |
12 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
6 |
12 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
14 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
14 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
14 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
1637 |
Stanislav Damankoš IbnGazal |
|
Farma Záhradné
Stanislav Damankoš
- |
27,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
22
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
9 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
6 |
8 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
8 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
6 |
9 |
1 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
2 |
9 |
5 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
3 |
9 |
4 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
9 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
3 |
9 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
2560 |
Peter Dobeš Tristan Star HH |
|
Ranch 13
Ing.peter Dobes
- |
24,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
11 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
6 |
11 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
12 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
5 |
12 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
13
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
14 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
14 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
14 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
9 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
3093 |
Laura Koller Pretty Prince Dualy |
|
Hakuna Matata Ranch Héreg
Jan Vajda
- |
23,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Ohradky 2.kolo ,Laso Roping 1.kolo - Ranch13 |
9. 7. 2022 |
18
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
4 |
5 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
2 |
6 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
6 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
9 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
9 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
5 |
8 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
13. |
2250 |
Marek Žilinec Henessy Hidalgo Jet |
|
Farma Vyšné Malatíny
Tonko Kondela, Radek Holub, Leo Holcknecht
Autocar |
21,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
21
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
11 |
6 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
2 |
11 |
5 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
3 |
11 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
11 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
12 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
14. |
3089 |
Dušan Parilla HR Viki D Sanbars |
|
Ranč Stará hora
-
- |
18,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Ohradky 2.kolo ,Laso Roping 1.kolo - Ranch13 |
9. 7. 2022 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
4 |
3 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
3 |
6 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
6 |
9 |
1 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
8 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
14 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
15. |
3070 |
Hana Jurová Hugo |
|
Ranč Pohoda
Róbert Pecúch
- |
17,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
15
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
9 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
6 |
8 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
8 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
6 |
23 |
1 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
3 |
9 |
4 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
6 |
9 |
1 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
9 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
16. |
2017 |
Branislav Šablatúra SLR Safari Peptos |
|
Silver Lake Ranch
-
META-GAS Galanta |
14,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
11 |
2 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
6 |
11 |
1 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny 4.kolo |
6. 8. 2022 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
21 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
21 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
21 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
17. |
2388 |
Roman Žilinec RG HOLLYWOOD RAGEE |
|
Farma Vyšné Malatíny
-
Autocar |
13,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
13
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
11 |
5 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
3 |
11 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
12 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
18. |
3151 |
Jan Vajda Grisso Lil Delmaso |
|
VJ Western Training Center
-
- |
13,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
13
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
18 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
6 |
14 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
9 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
19. |
2658 |
Barbora Bašová Silver Highbrow Pep |
|
Silver Lake Ranch
-
- |
12,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
11 |
3 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny 4.kolo |
6. 8. 2022 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
21 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
21 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
20. |
210 |
Silvia Šprlová Bobsa acre o´lena |
|
Victory ranch
-
- |
12,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Ohradky 2.kolo ,Laso Roping 1.kolo - Ranch13 |
9. 7. 2022 |
12
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
4 |
6 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
5 |
7 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
3 |
7 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
21. |
3090 |
Valentína Pellerová Pretty Prince Dualy |
|
VJ Western Training Center
-
- |
11,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Ohradky 2.kolo ,Laso Roping 1.kolo - Ranch13 |
9. 7. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
6 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
6 |
7 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
14 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
9 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
22. |
13 |
Peter Dobeš Bubo |
|
Ranch 13
Ing.peter Dobes
- |
11,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Ohradky 2.kolo ,Laso Roping 1.kolo - Ranch13 |
9. 7. 2022 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
4 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
5 |
6 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
7 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
23. |
1325 |
Katarína Ridošková st. Monet |
|
KBR
-
- |
10,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Ohradky 2.kolo ,Laso Roping 1.kolo - Ranch13 |
9. 7. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
7 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
9 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
24. |
1714 |
Milan Šprla Bobsa acre o´lena |
|
Victory Ranch
-
- |
9,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
12 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Ohradky 2.kolo ,Laso Roping 1.kolo - Ranch13 |
9. 7. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
9 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
25. |
2749 |
Klára Bubeníková Ray Is Smart |
|
Ranč na Striebornom jazere
-
- |
8,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
11 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny 4.kolo |
6. 8. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
21 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
21 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
26. |
2018 |
Branislav Šablatúra SLR Sunny Peptos |
|
Silver Lake Ranch
-
META-GAS Galanta |
8,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
11 |
4 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
4 |
11 |
3 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny 4.kolo |
6. 8. 2022 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
21 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
27. |
2657 |
Barbora Bašová SLR Sunny Peptos |
|
Silver Lake Ranch
-
- |
7,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
11 |
1 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny 4.kolo |
6. 8. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
21 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
28. |
2550 |
Jan Vajda Krupina Hope 5472539 |
|
VJ Western Training Center
-
- |
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
11 |
1 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
2 |
11 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
29. |
1487 |
Marek Žilinec AH Smart Blues Peppy |
|
Farma Vyšné Malatíny
Tonko Kondela, Radek Holub, Leo Holcknecht
Autocar |
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
18 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
4 |
14 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
30. |
2318 |
Branislav Šablatúra SILVER HIGHBROW PEP |
|
Silver Lake Ranch
-
META-GAS Galanta |
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny 4.kolo |
6. 8. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
21 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
31. |
2549 |
Jan Vajda Steady Playgirl Nic |
|
VJ Western Training Center
-
- |
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
23 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
32. |
2966 |
Laura Koller TB MIRACLE IRON SMOKE |
|
Hakuna Matata Ranch Héreg
Jan Vajda
- |
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
11 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
33. |
3214 |
Diana Guregova Bubo |
|
Nestville Horses
zilinec
- |
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
14 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
34. |
2522 |
Dušan Parilla Silver Jack |
|
Ranč Stará hora
-
- |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny 4.kolo |
6. 8. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
21 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
18 |
1 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
35. |
2991 |
Daniela Parillová HR Viki D’Sanbars |
|
Ranč Stará hora
Milan Šprla , Martin Kučírek
- |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny 4.kolo |
6. 8. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
21 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
6 |
21 |
1 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
36. |
2665 |
Nikola Majanová Bubo |
|
Ranch 13
Angelika Dobešová
- |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
11 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
6 |
11 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
37. |
2847 |
Daniela Parillová Silver Jack |
|
Ranč Stará hora
Milan Šprla , Martin Kučírek
- |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
18 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
38. |
2969 |
Jan Vajda TB MIRACLE IRON SMOKE |
|
VJ Western Training Center
-
- |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
11 |
4 |
1 |
2Gate Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
39. |
3164 |
Valentína Pellerová Gucci Rooster |
|
VJ Western Training Center
-
- |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
23 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
40. |
3215 |
Katrin Mary Guregova Bubo |
|
Nestville Horses
Jozef
- |
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
9 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
41. |
224 |
Janka Brussová Morning Diana |
|
Ranč Breziny
-
- |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
18 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
42. |
2636 |
Jan Vajda Shes genuine melody |
|
VJ Western Training Center
-
- |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
12 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
43. |
3118 |
Dušan Nagy Ray Is Smart |
|
Silver Lake Ranch Galanta
-
GNAY ENTERPRISES s.r.o. |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny 4.kolo |
6. 8. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
21 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
44. |
3213 |
Katrin Mary Guregova Tristan Star HH |
|
Nestville Horses
Jozef
- |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
14 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
45. |
2970 |
Laco Sekerka Top Beauty Boy |
|
r13
-
- |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
12 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
46. |
1846 |
Martin Seman Čoko |
|
Forest Ranch
-
- |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
8 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
47. |
2378 |
Matúš Mičko Bubo |
|
Ranch 13
Zlatik
Matúš Guga - ocino |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
11 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|