1. |
2438 |
Ema Kuzmová Sally Straw Enterpriz |
|
ranč Kráľovské udolie
Timea Jasenková
Tatik |
26,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Muráň RODEO Rychlostky 3.kolo,Ohradky 3.kolo |
23. 7. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
4 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - Lasa,Roping 2.kolo -Rychlostky 4.kolo |
30. 7. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
3 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny 4.kolo |
6. 8. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
4 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo |
20. 8. 2022 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
2 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
4 |
5 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
3 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK-Galanta - Majstrovstva Slovenska - rychlostky SAWRR+ NBHA+PP |
8. 10. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 1 |
15 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
2546 |
Nika Skladaná Hv Hollywood Hannah |
|
Farma Skladaný
-
Dodko a Denka |
23,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 1.kolo ,Rychlostky 1.kolo -Ranch13 |
19. 3. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
5 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 4.kolo ,Rychlostky 2.kolo-Ranch13 |
3. 6. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
5 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň RODEO Rychlostky 3.kolo,Ohradky 3.kolo |
23. 7. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
4 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo |
20. 8. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 7.kolo ,Rychlostky 7.kolo -*Bull Riding-Ranch13 |
24. 9. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
6 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Galanta - Majstrovstva Slovenska - rychlostky SAWRR+ NBHA+PP |
8. 10. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 3 |
22 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
2497 |
Michaela Habardová Ella Jess |
|
Ranč Crazy Cetuna
-
- |
22,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 1.kolo ,Rychlostky 1.kolo -Ranch13 |
19. 3. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
5 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
1 |
3 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 4.kolo ,Rychlostky 2.kolo-Ranch13 |
3. 6. 2022 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
5 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
1 |
3 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - Lasa,Roping 2.kolo -Rychlostky 4.kolo |
30. 7. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
3 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
1 |
2 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 7.kolo ,Rychlostky 7.kolo -*Bull Riding-Ranch13 |
24. 9. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
4 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
4 |
6 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
1560 |
Carla Scholtzová Kam Smart Chic Ella |
|
RND
-
- |
20,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 7.kolo ,Rychlostky 7.kolo -*Bull Riding-Ranch13 |
24. 9. 2022 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
4 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1 |
6 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Galanta - Majstrovstva Slovenska - rychlostky SAWRR+ NBHA+PP |
8. 10. 2022 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 2 |
15 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 2 |
22 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
2851 |
Michaela Habardová Mia Del Cielo |
|
Ranč Crazy Cetuna
-
- |
12,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 1.kolo ,Rychlostky 1.kolo -Ranch13 |
19. 3. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
5 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2 |
3 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 4.kolo ,Rychlostky 2.kolo-Ranch13 |
3. 6. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
5 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
3 |
3 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - Lasa,Roping 2.kolo -Rychlostky 4.kolo |
30. 7. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
3 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2 |
2 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 7.kolo ,Rychlostky 7.kolo -*Bull Riding-Ranch13 |
24. 9. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
4 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
5 |
6 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
2708 |
Mária Hořavová Dv Stella Star |
|
Vj western training center
Ján Vajda
- |
10,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo |
20. 8. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
5 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 7.kolo ,Rychlostky 7.kolo -*Bull Riding-Ranch13 |
24. 9. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
6 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
2991 |
Daniela Parillová HR Viki D’Sanbars |
|
Ranč Stará hora
Milan Šprla , Martin Kučírek
- |
9,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 4.kolo ,Rychlostky 2.kolo-Ranch13 |
3. 6. 2022 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2 |
3 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň RODEO Rychlostky 3.kolo,Ohradky 3.kolo |
23. 7. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
1 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
4 |
4 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
3117 |
Hana Hudáková Jessie Quick Step |
|
Podzámocký dvor
TIMEA JASENKOVÁ
Rodičia :) |
7,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo |
20. 8. 2022 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
2 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
5 |
5 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
2536 |
Ema Dudonová Little Gold Power |
|
Golden Horse
-
- |
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 1.kolo ,Rychlostky 1.kolo -Ranch13 |
19. 3. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
3120 |
Diana Guregova Vanda |
|
Nestville Horses
zilinec
- |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny 4.kolo |
6. 8. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
3140 |
Kristina Kačalová Tobrok II |
|
Ždańa , Košice - okolie
Daniel Kuruc
- |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo |
20. 8. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
5 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
2706 |
Lea Púchovská Kam a Teddy Sheik |
|
Ranch nad Dunajom
-
- |
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 7.kolo ,Rychlostky 7.kolo -*Bull Riding-Ranch13 |
24. 9. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
6 |
6 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
13. |
3074 |
Katrin Mary Guregova SK Boomergun |
|
Nestville Horses
Jozef
- |
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny 4.kolo |
6. 8. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
4 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
14. |
2716 |
Sofia Weberová Megi |
|
Senior horse
Marek Bosák
- |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 1.kolo ,Rychlostky 1.kolo -Ranch13 |
19. 3. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
5 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
15. |
2697 |
Hana Hudáková D’artagnan |
|
Podzámocký dvor
TIMEA JASENKOVÁ
Rodičia :) |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Galanta - Majstrovstva Slovenska - rychlostky SAWRR+ NBHA+PP |
8. 10. 2022 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 2 |
15 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|