1. |
1846 |
Martin Seman Čoko |
|
Forest Ranch
-
- |
32,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Muráň RODEO Rychlostky 3.kolo,Ohradky 3.kolo |
23. 7. 2022 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
5 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
4 |
9 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - Lasa,Roping 2.kolo -Rychlostky 4.kolo |
30. 7. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
5 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny 4.kolo |
6. 8. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
6 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo |
20. 8. 2022 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
11 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
1 |
6 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
5 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 7.kolo ,Rychlostky 7.kolo -*Bull Riding-Ranch13 |
24. 9. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
7 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
2546 |
Nika Skladaná Hv Hollywood Hannah |
|
Farma Skladaný
-
Dodko a Denka |
27,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 1.kolo ,Rychlostky 1.kolo -Ranch13 |
19. 3. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
7 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň RODEO Rychlostky 3.kolo,Ohradky 3.kolo |
23. 7. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
9 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo |
20. 8. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
11 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
9 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
1 |
8 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 7.kolo ,Rychlostky 7.kolo -*Bull Riding-Ranch13 |
24. 9. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
12 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
1315 |
Lea Lauková ROCKA FARO BI |
|
Big Family Ranch
Milan Zelka, Peter Šimek
- |
23,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 1.kolo ,Rychlostky 1.kolo -Ranch13 |
19. 3. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
7 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň RODEO Rychlostky 3.kolo,Ohradky 3.kolo |
23. 7. 2022 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
5 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1 |
9 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Galanta - Majstrovstva Slovenska - rychlostky SAWRR+ NBHA+PP |
8. 10. 2022 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
21 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 1 |
28 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
1421 |
Greta Dillhöfer Gunnabelle Whiz |
|
CD Quarter Horses
-
- |
22,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 1.kolo ,Rychlostky 1.kolo -Ranch13 |
19. 3. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
7 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo |
20. 8. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
11 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
9 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 7.kolo ,Rychlostky 7.kolo -*Bull Riding-Ranch13 |
24. 9. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
12 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Galanta - Majstrovstva Slovenska - rychlostky SAWRR+ NBHA+PP |
8. 10. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 3 |
28 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
2438 |
Ema Kuzmová Sally Straw Enterpriz |
|
ranč Kráľovské udolie
Timea Jasenková
Tatik |
16,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Muráň RODEO Rychlostky 3.kolo,Ohradky 3.kolo |
23. 7. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
9 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - Lasa,Roping 2.kolo -Rychlostky 4.kolo |
30. 7. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
5 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny 4.kolo |
6. 8. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
6 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
9 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
3 |
8 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
2537 |
Timea Jasenková Nicco Jay Bonanza |
|
Laci Ranch Revúca
Majo Rusinkovič
oco :), mesto Revúca |
15,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny 4.kolo |
6. 8. 2022 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
6 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo |
20. 8. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
6 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 7.kolo ,Rychlostky 7.kolo -*Bull Riding-Ranch13 |
24. 9. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
12 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Galanta - Majstrovstva Slovenska - rychlostky SAWRR+ NBHA+PP |
8. 10. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
21 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
2497 |
Michaela Habardová Ella Jess |
|
Ranč Crazy Cetuna
-
- |
13,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 4.kolo ,Rychlostky 2.kolo-Ranch13 |
3. 6. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - Lasa,Roping 2.kolo -Rychlostky 4.kolo |
30. 7. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 7.kolo ,Rychlostky 7.kolo -*Bull Riding-Ranch13 |
24. 9. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
7 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
2851 |
Michaela Habardová Mia Del Cielo |
|
Ranč Crazy Cetuna
-
- |
11,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 4.kolo ,Rychlostky 2.kolo-Ranch13 |
3. 6. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
3 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
4 |
5 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - Lasa,Roping 2.kolo -Rychlostky 4.kolo |
30. 7. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
5 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
1 |
3 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 7.kolo ,Rychlostky 7.kolo -*Bull Riding-Ranch13 |
24. 9. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
7 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
2001 |
Megan Krupová Sunny |
|
Ranč Megi
Jozef Krupa,Timea Jasenková
Jozef Krupa a ďalší... |
10,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Muráň RODEO Rychlostky 3.kolo,Ohradky 3.kolo |
23. 7. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
5 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny 4.kolo |
6. 8. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
6 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo |
20. 8. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
11 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
3 |
6 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
1945 |
Daniel Kuruc Tobrok II |
|
CD Quarter Horses Ižkovce
Majo Rusinkovič
Ing. Peter Kuruc |
10,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo |
20. 8. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
6 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
5 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
1276 |
Megan Krupová Summer Tiger |
|
Ranč Megi
Jozef Krupa,Timea Jasenková
Jozef Krupa a ďalší... |
9,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny 4.kolo |
6. 8. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
6 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo |
20. 8. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
11 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
2536 |
Ema Dudonová Little Gold Power |
|
Golden Horse
-
- |
8,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 1.kolo ,Rychlostky 1.kolo -Ranch13 |
19. 3. 2022 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
7 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
1 |
2 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
13. |
1339 |
Tatiana Štepová Lisete Olena Zippobar |
|
Park pod Borovicou
-
- |
7,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Muráň RODEO Rychlostky 3.kolo,Ohradky 3.kolo |
23. 7. 2022 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
5 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
3 |
9 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
14. |
2991 |
Daniela Parillová HR Viki D’Sanbars |
|
Ranč Stará hora
Milan Šprla , Martin Kučírek
- |
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 4.kolo ,Rychlostky 2.kolo-Ranch13 |
3. 6. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
3 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2 |
5 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň RODEO Rychlostky 3.kolo,Ohradky 3.kolo |
23. 7. 2022 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
9 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
15. |
1948 |
Iwona Loch DRR FANCYS PEARL |
|
TR & BR Treining Center
-
- |
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo |
20. 8. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
11 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 7.kolo ,Rychlostky 7.kolo -*Bull Riding-Ranch13 |
24. 9. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
12 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
16. |
2708 |
Mária Hořavová Dv Stella Star |
|
Vj western training center
Ján Vajda
- |
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
8 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
17. |
3140 |
Kristina Kačalová Tobrok II |
|
Ždańa , Košice - okolie
Daniel Kuruc
- |
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
8 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
18. |
968 |
Veronika Kakošová Special First Filli |
|
JK Tavarok Mengusovce
Peter Šimek
- |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 1.kolo ,Rychlostky 1.kolo -Ranch13 |
19. 3. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
7 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
19. |
2321 |
Barbora Bašová SLR Safari Peptos |
|
Silver Lake Ranch
-
- |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny 4.kolo |
6. 8. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
6 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
20. |
3142 |
Alexander Majer Evelina Kattie Bonanza |
|
Červený Dvor
-
- |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo |
20. 8. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
6 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
21. |
2852 |
Gergő Múcska Kam Blossom Kaktus |
|
Big Family Ranch
-
- |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 1.kolo ,Rychlostky 1.kolo -Ranch13 |
19. 3. 2022 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
7 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
22. |
2856 |
Alexander Majer Cowboy |
|
Červený Dvor
-
- |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 1.kolo ,Rychlostky 1.kolo -Ranch13 |
19. 3. 2022 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
2 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
23. |
3070 |
Hana Jurová Hugo |
|
Ranč Pohoda
Róbert Pecúch
- |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
8 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
24. |
3111 |
Veronika Kakošová Mango |
|
JK Tavarok Mengusovce
Peter Šimek
- |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Mengusovce - Lasa,Roping 2.kolo -Rychlostky 4.kolo |
30. 7. 2022 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
5 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|