1. |
Usmev |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Róbert Pecuch
|
14,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
7. 5. 2023 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
16 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky |
24. 6. 2023 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
15 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK-Prešov - Roping 6.kolo, Ohrádky 6.kolo, Rychlostky 6.kolo, dostih |
1. 9. 2023 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
7 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné 10 .kolo + 7.k Ohradky Dobytkárske disciplíny+7.k.Lasa+4.k Bull riding |
14. 10. 2023 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
19 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
R13 Engi dovolila |
Peter Dobeš
, Martin Michalec
|
12,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13 |
16. 6. 2023 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
17 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
26. 8. 2023 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
35 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
V&V |
Jan Vajda
, Valentína Pellerová
|
11,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
7. 5. 2023 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
16 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné 10 .kolo + 7.k Ohradky Dobytkárske disciplíny+7.k.Lasa+4.k Bull riding |
14. 10. 2023 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
19 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
nádej z pohody |
Róbert Pecuch
, Hana Jurová
|
10,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky |
24. 6. 2023 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
15 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK-Prešov - Roping 6.kolo, Ohrádky 6.kolo, Rychlostky 6.kolo, dostih |
1. 9. 2023 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
7 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné 10 .kolo + 7.k Ohradky Dobytkárske disciplíny+7.k.Lasa+4.k Bull riding |
14. 10. 2023 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
19 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
WJ team |
Jan Vajda
, Mária Hořavová
|
8,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
7. 5. 2023 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
16 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky |
24. 6. 2023 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
15 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
dada a zuzka |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Daniela Parillová
|
7,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13 |
16. 6. 2023 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
17 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK-Prešov - Roping 6.kolo, Ohrádky 6.kolo, Rychlostky 6.kolo, dostih |
1. 9. 2023 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
7 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
zuzka a dzivočak |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Martin Michalec
|
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13 |
16. 6. 2023 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
17 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky |
24. 6. 2023 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
15 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
Top team |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Jan Vajda
|
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky |
24. 6. 2023 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
15 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
Eastern stress |
Róbert Pecuch
, Stanislav Damankoš
|
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Prešov - Roping 6.kolo, Ohrádky 6.kolo, Rychlostky 6.kolo, dostih |
1. 9. 2023 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
7 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
roman a peto |
Peter Dobeš
, Roman Žilinec
|
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13 |
16. 6. 2023 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
17 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
Team Silver Lake |
Branislav Šablatúra
, Barbora Bašová
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
26. 8. 2023 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
35 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
zaltici |
Jan Vajda
, Martin Michalec
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13 |
16. 6. 2023 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
17 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
13. |
4 kozy medzi kravami |
Valentína Pellerová
, Mária Hořavová
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13 |
16. 6. 2023 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
17 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
14. |
američania |
Joflik Žilinec
, Katrin Mary Guregova
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky |
24. 6. 2023 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
15 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
15. |
smejko a kráska |
Michaela Zubková
, Roman Žilinec
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
7. 5. 2023 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
16 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
16. |
VJ girls |
Natália Kresanová
, Valentína Pellerová
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
26. 8. 2023 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
35 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
17. |
Z&S |
Michaela Zubková
, Martin Seman
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Prešov - Roping 6.kolo, Ohrádky 6.kolo, Rychlostky 6.kolo, dostih |
1. 9. 2023 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
7 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
18. |
Wiedermann |
KAROL WIEDERMANN
, Karol Wiedermann Junior
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné 10 .kolo + 7.k Ohradky Dobytkárske disciplíny+7.k.Lasa+4.k Bull riding |
14. 10. 2023 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
19 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
19. |
hrde blesky z ukrajiny |
Dávid Groman
, Stanislav Damankoš
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
7. 5. 2023 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
16 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
20. |
musime |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Stanislav Damankoš
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné 10 .kolo + 7.k Ohradky Dobytkárske disciplíny+7.k.Lasa+4.k Bull riding |
14. 10. 2023 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
19 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
21. |
Východ a Západ |
Róbert Pecuch
, Natália Kresanová
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
26. 8. 2023 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
35 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
22. |
Skúsme to |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Martin Seman
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Prešov - Roping 6.kolo, Ohrádky 6.kolo, Rychlostky 6.kolo, dostih |
1. 9. 2023 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
7 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
23. |
Múcska |
Gergő Múcska
, Juraj Múcska
|
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
7. 5. 2023 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
16 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
24. |
Čoko & Lady |
Janka Brussová
, Martin Seman
|
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné 10 .kolo + 7.k Ohradky Dobytkárske disciplíny+7.k.Lasa+4.k Bull riding |
14. 10. 2023 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
19 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|