1. |
ranch girls |
Hana Jurová
, Lucia Parillová
, Vanessa Gromanová
|
15,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
7. 5. 2023 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
5 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky |
24. 6. 2023 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
5 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo Nastvile Rodeo Show- rychlostné + ohradky Dobytkárske |
5. 8. 2023 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
26. 8. 2023 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
8 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
ľevanduľky |
Julinka Eibnerova
, Lucia Parillová
, Vanessa Gromanová
|
13,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
7. 5. 2023 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
5 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13 |
16. 6. 2023 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
2 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo Nastvile Rodeo Show- rychlostné + ohradky Dobytkárske |
5. 8. 2023 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
4 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
26. 8. 2023 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
8 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné 10 .kolo + 7.k Ohradky Dobytkárske disciplíny+7.k.Lasa+4.k Bull riding |
14. 10. 2023 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
3 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
My 3 šikovné |
Julinka Eibnerova
, Hana Jurová
, Lucia Parillová
|
9,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky |
24. 6. 2023 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
5 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo Nastvile Rodeo Show- rychlostné + ohradky Dobytkárske |
5. 8. 2023 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
4 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
flexi babky |
Julinka Eibnerova
, Hana Jurová
, Vanessa Gromanová
|
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
7. 5. 2023 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
5 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné 10 .kolo + 7.k Ohradky Dobytkárske disciplíny+7.k.Lasa+4.k Bull riding |
14. 10. 2023 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
3 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
momentka |
Katrin Mary Guregova
, Diana Guregova
, Vanessa Gromanová
|
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky |
24. 6. 2023 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
5 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo,Ohradky 5.kolo,Lasa 5.kolo |
19. 8. 2023 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
4 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
kamtop |
Hana Jurová
, Vanessa Gromanová
, Leonie Pozsonyiová
|
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
26. 8. 2023 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
8 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
Julinka a my |
Julinka Eibnerova
, Filip Šablatúra
, Vivien Kissová
|
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
26. 8. 2023 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
8 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
power girls |
Julinka Eibnerova
, Mária Hořavová
, Hana Jurová
|
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky |
24. 6. 2023 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
5 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
sunset girls |
Hana Jurová
, Lenka Pukanová
, Vanessa Gromanová
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo,Ohradky 5.kolo,Lasa 5.kolo |
19. 8. 2023 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
4 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
čerešničky |
Julinka Eibnerova
, Mária Hořavová
, Lucia Parillová
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13 |
16. 6. 2023 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
2 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
Galantský mládežníci |
Filip Šablatúra
, Vivien Kissová
, Leonie Pozsonyiová
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
26. 8. 2023 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
8 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
daesna |
Diana Guregova
, Hana Jurová
, Vanessa Gromanová
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo,Ohradky 5.kolo,Lasa 5.kolo |
19. 8. 2023 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
13. |
nestvilky |
Katrin Mary Guregova
, Diana Guregova
, Mária Hořavová
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
7. 5. 2023 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
5 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
14. |
tri hviezdy |
Julinka Eibnerova
, Mária Hořavová
, Vanessa Gromanová
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné 10 .kolo + 7.k Ohradky Dobytkárske disciplíny+7.k.Lasa+4.k Bull riding |
14. 10. 2023 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
3 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
15. |
Dievčatá z Nestvillu |
Katrin Mary Guregova
, Diana Guregova
, Emma Sálusová
|
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
26. 8. 2023 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
8 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|