1. |
Playmate mover 703002272879711 - SVK |
Lucia Štefková |
|
160,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 1.kolo ,Rychlostky 1.kolo -Ranch13 |
28. 4. 2023 |
6
SK-Nemšova-Team Roping 1.kolo ,Rychlostky 1.kolo -Ranch13
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
3 |
1 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
4 |
8 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
7. 5. 2023 |
6
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
2 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
4 |
7 |
4 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13 |
16. 6. 2023 |
18
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
14 |
10 |
10 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2 |
9 |
8 |
8 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky |
24. 6. 2023 |
19
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
14 |
10 |
10 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
3 |
7 |
5 |
5 |
1 |
Gate race OPEN
|
listina
|
2 |
5 |
4 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň RODEO Rychlostky 4.kolo,Ohradky 3.kolo,Lasa 3.kolo |
22. 7. 2023 |
32
SK - Muráň RODEO Rychlostky 4.kolo,Ohradky 3.kolo,Lasa 3.kolo
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
15 |
14 |
14 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2 |
19 |
18 |
18 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo Nastvile Rodeo Show- rychlostné + ohradky Dobytkárske |
5. 8. 2023 |
14
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo Nastvile Rodeo Show- rychlostné + ohradky Dobytkárske
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
16 |
14 |
14 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo,Ohradky 5.kolo,Lasa 5.kolo |
19. 8. 2023 |
19
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo,Ohradky 5.kolo,Lasa 5.kolo
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
12 |
9 |
9 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
1 |
10 |
10 |
10 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
26. 8. 2023 |
30
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
10 |
9 |
9 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
4 |
17 |
14 |
14 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2 |
8 |
7 |
7 |
1 |
Gate race OPEN
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 4.kolo ,Rychlostky 9.kolo -Ranch13 |
28. 9. 2023 |
6
SK-Nemšova-Team Roping 4.kolo ,Rychlostky 9.kolo -Ranch13
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
5 |
3 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2 |
4 |
3 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné 10 .kolo + 7.k Ohradky Dobytkárske disciplíny+7.k.Lasa+4.k Bull riding |
14. 10. 2023 |
10
SK - Bardejov - Rýchlostné 10 .kolo + 7.k Ohradky Dobytkárske disciplíny+7.k.Lasa+4.k Bull riding
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
4 |
4 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1 |
6 |
6 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
Nicco Jay Bonanza 703002013054417 - SVK |
Timea Jasenková |
|
105,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
7. 5. 2023 |
11
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
4 |
4 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1 |
7 |
7 |
7 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13 |
16. 6. 2023 |
10
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
14 |
14 |
1 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
1 |
9 |
9 |
9 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky |
24. 6. 2023 |
12
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
14 |
12 |
12 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň RODEO Rychlostky 4.kolo,Ohradky 3.kolo,Lasa 3.kolo |
22. 7. 2023 |
15
SK - Muráň RODEO Rychlostky 4.kolo,Ohradky 3.kolo,Lasa 3.kolo
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
15 |
15 |
15 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo Nastvile Rodeo Show- rychlostné + ohradky Dobytkárske |
5. 8. 2023 |
11
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo Nastvile Rodeo Show- rychlostné + ohradky Dobytkárske
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
16 |
11 |
11 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo,Ohradky 5.kolo,Lasa 5.kolo |
19. 8. 2023 |
11
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo,Ohradky 5.kolo,Lasa 5.kolo
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
12 |
11 |
11 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
26. 8. 2023 |
19
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
7 |
10 |
4 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
3 |
17 |
15 |
15 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 4.kolo ,Rychlostky 9.kolo -Ranch13 |
28. 9. 2023 |
9
SK-Nemšova-Team Roping 4.kolo ,Rychlostky 9.kolo -Ranch13
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
5 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
1 |
4 |
4 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné 10 .kolo + 7.k Ohradky Dobytkárske disciplíny+7.k.Lasa+4.k Bull riding |
14. 10. 2023 |
7
SK - Bardejov - Rýchlostné 10 .kolo + 7.k Ohradky Dobytkárske disciplíny+7.k.Lasa+4.k Bull riding
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
4 |
3 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
3 |
6 |
4 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
Bessy Red Rose 703002002914613 - SVK |
Dušan Parilla |
|
87,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
7. 5. 2023 |
4
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
4 |
1 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
5 |
7 |
3 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13 |
16. 6. 2023 |
7
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
8 |
14 |
7 |
7 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky |
24. 6. 2023 |
37
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
14 |
11 |
11 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
4 |
12 |
9 |
9 |
1 |
Nestville race
|
listina
|
1 |
11 |
11 |
11 |
1 |
Keyhole race OPEN
|
listina
|
2 |
7 |
6 |
6 |
1 |
Gate race OPEN
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň RODEO Rychlostky 4.kolo,Ohradky 3.kolo,Lasa 3.kolo |
22. 7. 2023 |
17
SK - Muráň RODEO Rychlostky 4.kolo,Ohradky 3.kolo,Lasa 3.kolo
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
19 |
17 |
17 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo Nastvile Rodeo Show- rychlostné + ohradky Dobytkárske |
5. 8. 2023 |
5
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo Nastvile Rodeo Show- rychlostné + ohradky Dobytkárske
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
12 |
16 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
26. 8. 2023 |
17
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
7 |
17 |
11 |
11 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
3 |
8 |
6 |
6 |
1 |
Gate race OPEN
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
Dv Stella Star 84001100N678744 - SVK |
Mária Hořavová |
|
12,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13 |
16. 6. 2023 |
12
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
14 |
12 |
12 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
Grisso Lil Delmaso 703095600000142 - SVK |
Natali Kresanová |
|
11,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13 |
16. 6. 2023 |
11
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
14 |
11 |
11 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
John 203011991371511 - CZE |
Katol Wiedermann |
|
7,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Horné Saliby - OZ Nyerges Horné Saliby - rychlostky |
20. 5. 2023 |
7
SK - Horné Saliby - OZ Nyerges Horné Saliby - rychlostky
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 5 |
13 |
7 |
7 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
MK Docs Delwin 703002702877711 - SVK |
Nastasia Vlašičová |
|
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky |
24. 6. 2023 |
6
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
11 |
12 |
2 |
0 |
1 |
Nestville race
|
listina
|
7 |
12 |
6 |
6 |
1 |
Nestville race
|
listina
|
zpět
|
|