1. |
3445 |
Vanessa Gromanová Pilar Playing For Me |
|
Ranch Kráľovské údolie
-
- |
76,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
7. 5. 2023 |
22
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
7 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
7 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
3 |
5 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
5 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
5 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13 |
16. 6. 2023 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
3 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
2 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky |
24. 6. 2023 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
5 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
5 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo Nastvile Rodeo Show- rychlostné + ohradky Dobytkárske |
5. 8. 2023 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
4 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
4 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo,Ohradky 5.kolo,Lasa 5.kolo |
19. 8. 2023 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
4 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
4 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
26. 8. 2023 |
13
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
8 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
8 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
8 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné 10 .kolo + 7.k Ohradky Dobytkárske disciplíny+7.k.Lasa+4.k Bull riding |
14. 10. 2023 |
15
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
3 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
3 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
3 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
5 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
5 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
3070 |
Hana Jurová Hugo |
|
Ranč Pohoda
Róbert Pecúch
- |
72,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
7. 5. 2023 |
19
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
7 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
7 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
3 |
5 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
5 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky |
24. 6. 2023 |
15
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
5 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
5 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
5 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo Nastvile Rodeo Show- rychlostné + ohradky Dobytkárske |
5. 8. 2023 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
4 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
4 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
9 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo,Ohradky 5.kolo,Lasa 5.kolo |
19. 8. 2023 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
4 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
4 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
26. 8. 2023 |
16
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
8 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
8 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
13 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
4 |
12 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné 10 .kolo + 7.k Ohradky Dobytkárske disciplíny+7.k.Lasa+4.k Bull riding |
14. 10. 2023 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
3 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
5 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
3447 |
Julinka Eibnerova MK Docs Delwin |
|
Diamond Academy
rodičia
- |
67,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
7. 5. 2023 |
14
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
9 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
3 |
7 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
3 |
5 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
5 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13 |
16. 6. 2023 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
6 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
1 |
3 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
2 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
2 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky |
24. 6. 2023 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
5 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
5 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo Nastvile Rodeo Show- rychlostné + ohradky Dobytkárske |
5. 8. 2023 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
4 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
4 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
26. 8. 2023 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
8 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
13 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
4 |
12 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK-Prešov - Roping 6.kolo, Ohrádky 6.kolo, Rychlostky 6.kolo, dostih |
1. 9. 2023 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné 10 .kolo + 7.k Ohradky Dobytkárske disciplíny+7.k.Lasa+4.k Bull riding |
14. 10. 2023 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
3 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
3 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
3 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
5 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
3431 |
Lucia Parillová HR Viki D’Sanbars |
|
Ranč Stará Hora
-
- |
47,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
7. 5. 2023 |
18
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
9 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
2 |
7 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
5 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
5 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13 |
16. 6. 2023 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
2 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
2 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky |
24. 6. 2023 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
5 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
5 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
26. 8. 2023 |
12
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
8 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
8 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
12 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK-Prešov - Roping 6.kolo, Ohrádky 6.kolo, Rychlostky 6.kolo, dostih |
1. 9. 2023 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
4 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
3074 |
Katrin Mary Guregova SK Boomergun |
|
Nestville Horses
Jozef
- |
23,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky |
24. 6. 2023 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
5 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo Nastvile Rodeo Show- rychlostné + ohradky Dobytkárske |
5. 8. 2023 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
9 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo,Ohradky 5.kolo,Lasa 5.kolo |
19. 8. 2023 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
4 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
26. 8. 2023 |
13
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
8 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
13 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
1 |
12 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
3613 |
Diana Guregova DualBingoBarSLR |
|
Nestville Horses
zilinec
- |
22,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky |
24. 6. 2023 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
5 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo Nastvile Rodeo Show- rychlostné + ohradky Dobytkárske |
5. 8. 2023 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
9 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo,Ohradky 5.kolo,Lasa 5.kolo |
19. 8. 2023 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
4 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
26. 8. 2023 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
8 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
6 |
13 |
1 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
1 |
12 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
2449 |
Filip Šablatúra SLR PEPTOS CUTTER BAR |
|
Silver Lake Ranch
Brano Šablatura
Metagas |
15,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
26. 8. 2023 |
15
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
8 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
5 |
8 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
13 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
3 |
12 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
3112 |
Lucia Parillová Silver Jack |
|
Ranč Stará Hora
-
- |
15,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo Nastvile Rodeo Show- rychlostné + ohradky Dobytkárske |
5. 8. 2023 |
14
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
4 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
4 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
4 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
9 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné 10 .kolo + 7.k Ohradky Dobytkárske disciplíny+7.k.Lasa+4.k Bull riding |
14. 10. 2023 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
3 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
1992 |
Daniela Parillová Bessy Red Rose |
|
Ranč Stará hora
Milan Šprla , Martin Kučírek
- |
14,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
7. 5. 2023 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
9 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13 |
16. 6. 2023 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
6 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
26. 8. 2023 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
13 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
3470 |
Mária Hořavová Gucci Rooster |
|
Vj western training center
Ján Vajda
- |
12,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
7. 5. 2023 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
5 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné 10 .kolo + 7.k Ohradky Dobytkárske disciplíny+7.k.Lasa+4.k Bull riding |
14. 10. 2023 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
3 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
5 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
2 |
5 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
2708 |
Mária Hořavová Dv Stella Star |
|
Vj western training center
Ján Vajda
- |
11,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13 |
16. 6. 2023 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
6 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
1 |
2 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky |
24. 6. 2023 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
5 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
3723 |
Julinka Eibnerova MA Peppy Hancock Rey |
|
Diamond Academy
rodičia
- |
10,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
26. 8. 2023 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
8 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
12 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
13. |
2991 |
Daniela Parillová HR Viki D’Sanbars |
|
Ranč Stará hora
Milan Šprla , Martin Kučírek
- |
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
7. 5. 2023 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
9 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
14. |
2841 |
Jesika Kissova Topsail Dear Girl |
|
Ranč Mala Canada
Timea Jasenková,Milan Zelka
Family:) |
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo,Ohradky 5.kolo,Lasa 5.kolo |
19. 8. 2023 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
5 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
15. |
2647 |
Diana Guregova HOLLY KIT CHOCOLATE |
|
Nestville Horses
zilinec
- |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
7. 5. 2023 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
9 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
4 |
5 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
16. |
2439 |
Katrin Mary Guregova HOLLY KIT CHOCOLATE |
|
Nestville Horses
Jozef
- |
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
7. 5. 2023 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
9 |
1 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
4 |
5 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
17. |
3590 |
Hana Jurová Pilar Playing For Me |
|
Ranč Pohoda
Róbert Pecúch
- |
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13 |
16. 6. 2023 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
6 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
18. |
3783 |
Hana Jurová Mel Little Rainbow |
|
Ranč Pohoda
Róbert Pecúch
- |
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Prešov - Roping 6.kolo, Ohrádky 6.kolo, Rychlostky 6.kolo, dostih |
1. 9. 2023 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
4 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
19. |
3771 |
Matúš Šablatúra SILVER HIGHBROW PEP |
|
Silver Lake Ranch Galanta
Ester Basarábová
Tatino |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
26. 8. 2023 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
12 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|