1. |
2450 |
Hanka Hajtmanová Little step to bar |
|
Bobek farm Nesvady
-
- |
1250,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Horné Saliby - OZ Nyerges Horné Saliby - rychlostky |
20. 5. 2023 |
170
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 2 |
7 |
90 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2D 2 |
7 |
80 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Kamenný Most - Kotra ranch Kamenný Most - rychlostky |
27. 5. 2023 |
190
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
15 |
100 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
1D 2 |
13 |
90 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Trnovec nad Váhom - Lángov dvor - rychlostky |
24. 6. 2023 |
180
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
15 |
100 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 3 |
19 |
80 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Tvrdošovče - Rychlostky |
15. 7. 2023 |
160
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 3 |
15 |
70 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 2 |
23 |
90 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nýrovce - Nýrwest Nýrovce - rychlostky |
26. 8. 2023 |
180
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
13 |
100 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 3 |
16 |
80 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nesvady - Kepaso Nesvady - rychlostky |
2. 9. 2023 |
190
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 2 |
16 |
90 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 1 |
18 |
100 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Vrakúň - Jazdecký Club Vrakúň - rychlostky |
9. 9. 2023 |
180
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
14 |
100 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 3 |
19 |
80 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
2548 |
Anna Bašternák Hangin with dun it |
|
Egri Western Team
Árpád Egri
- |
1140,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Horné Saliby - OZ Nyerges Horné Saliby - rychlostky |
20. 5. 2023 |
190
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
7 |
100 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2D 1 |
7 |
90 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Kamenný Most - Kotra ranch Kamenný Most - rychlostky |
27. 5. 2023 |
100
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
13 |
100 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Trnovec nad Váhom - Lángov dvor - rychlostky |
24. 6. 2023 |
160
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 4 |
15 |
60 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 1 |
19 |
100 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Tvrdošovče - Rychlostky |
15. 7. 2023 |
200
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
15 |
100 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 1 |
23 |
100 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nýrovce - Nýrwest Nýrovce - rychlostky |
26. 8. 2023 |
190
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
13 |
90 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 1 |
16 |
100 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nesvady - Kepaso Nesvady - rychlostky |
2. 9. 2023 |
160
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
16 |
100 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 5 |
18 |
60 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Vrakúň - Jazdecký Club Vrakúň - rychlostky |
9. 9. 2023 |
140
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 3 |
14 |
50 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 2 |
19 |
90 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
2841 |
Jesika Kissova Topsail Dear Girl |
|
Ranč Mala Canada
Timea Jasenková,Milan Zelka
Family:) |
950,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Kamenný Most - Kotra ranch Kamenný Most - rychlostky |
27. 5. 2023 |
150
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 4 |
15 |
70 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
1D 3 |
13 |
80 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Trnovec nad Váhom - Lángov dvor - rychlostky |
24. 6. 2023 |
180
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
15 |
90 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 2 |
19 |
90 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Tvrdošovče - Rychlostky |
15. 7. 2023 |
160
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 2 |
15 |
80 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 3 |
23 |
80 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nýrovce - Nýrwest Nýrovce - rychlostky |
26. 8. 2023 |
160
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 3 |
13 |
70 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 2 |
16 |
90 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nesvady - Kepaso Nesvady - rychlostky |
2. 9. 2023 |
140
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
16 |
70 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 4 |
18 |
70 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Vrakúň - Jazdecký Club Vrakúň - rychlostky |
9. 9. 2023 |
160
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 2 |
14 |
90 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 4 |
19 |
70 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
3299 |
Lea Púchovská MF Plummet Pines |
|
Ranch nad Dunajom
-
- |
810,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Kamenný Most - Kotra ranch Kamenný Most - rychlostky |
27. 5. 2023 |
140
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 3 |
15 |
80 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2D 2 |
13 |
60 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Trnovec nad Váhom - Lángov dvor - rychlostky |
24. 6. 2023 |
150
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 2 |
15 |
80 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 4 |
19 |
70 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Tvrdošovče - Rychlostky |
15. 7. 2023 |
160
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
15 |
90 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 4 |
23 |
70 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nýrovce - Nýrwest Nýrovce - rychlostky |
26. 8. 2023 |
40
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 4 |
16 |
40 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nesvady - Kepaso Nesvady - rychlostky |
2. 9. 2023 |
150
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 2 |
16 |
60 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 2 |
18 |
90 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Vrakúň - Jazdecký Club Vrakúň - rychlostky |
9. 9. 2023 |
170
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
14 |
70 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 1 |
19 |
100 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
2486 |
Laura Dulická Maestoso Masni |
|
samostatny jazdec
-
- |
670,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Horné Saliby - OZ Nyerges Horné Saliby - rychlostky |
20. 5. 2023 |
180
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
7 |
80 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
1D 1 |
7 |
100 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Kamenný Most - Kotra ranch Kamenný Most - rychlostky |
27. 5. 2023 |
100
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 2 |
15 |
50 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2D 3 |
13 |
50 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Trnovec nad Váhom - Lángov dvor - rychlostky |
24. 6. 2023 |
110
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 3 |
15 |
70 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2D 3 |
19 |
40 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Tvrdošovče - Rychlostky |
15. 7. 2023 |
30
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 8 |
15 |
20 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2D 5 |
23 |
10 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nýrovce - Nýrwest Nýrovce - rychlostky |
26. 8. 2023 |
120
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 5 |
13 |
50 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2D 1 |
16 |
70 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nesvady - Kepaso Nesvady - rychlostky |
2. 9. 2023 |
30
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 5 |
16 |
30 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Vrakúň - Jazdecký Club Vrakúň - rychlostky |
9. 9. 2023 |
100
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 2 |
14 |
60 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2D 1 |
19 |
40 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
3670 |
Adela Židuljáková Tristan |
|
Ari ranč
Veronika Árendášová
- |
450,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Tvrdošovče - Rychlostky |
15. 7. 2023 |
50
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 7 |
15 |
30 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2D 4 |
23 |
20 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nýrovce - Nýrwest Nýrovce - rychlostky |
26. 8. 2023 |
130
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 2 |
13 |
80 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2D 3 |
16 |
50 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nesvady - Kepaso Nesvady - rychlostky |
2. 9. 2023 |
130
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 3 |
16 |
80 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2D 1 |
18 |
50 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Vrakúň - Jazdecký Club Vrakúň - rychlostky |
9. 9. 2023 |
140
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 3 |
14 |
80 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 5 |
19 |
60 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
3504 |
Sabina Kováčová Nicolas |
|
JK Lángov dvor
Róbert Láng
- |
340,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Horné Saliby - OZ Nyerges Horné Saliby - rychlostky |
20. 5. 2023 |
130
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 2 |
7 |
70 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2D 4 |
7 |
60 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Trnovec nad Váhom - Lángov dvor - rychlostky |
24. 6. 2023 |
40
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 7 |
15 |
30 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2D 6 |
19 |
10 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Tvrdošovče - Rychlostky |
15. 7. 2023 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 9 |
15 |
10 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Nýrovce - Nýrwest Nýrovce - rychlostky |
26. 8. 2023 |
60
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 6 |
13 |
40 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2D 6 |
16 |
20 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nesvady - Kepaso Nesvady - rychlostky |
2. 9. 2023 |
60
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 4 |
16 |
40 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2D 4 |
18 |
20 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Vrakúň - Jazdecký Club Vrakúň - rychlostky |
9. 9. 2023 |
40
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 6 |
14 |
20 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2D 3 |
19 |
20 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
3198 |
Karin Újváry Einsteins Jeny Shine |
|
Black Velvet Ranch
Karin Kelementová, Milan Zelka
ocino |
320,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Tvrdošovče - Rychlostky |
15. 7. 2023 |
120
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 4 |
15 |
60 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 5 |
23 |
60 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nýrovce - Nýrwest Nýrovce - rychlostky |
26. 8. 2023 |
120
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 4 |
13 |
60 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2D 2 |
16 |
60 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nesvady - Kepaso Nesvady - rychlostky |
2. 9. 2023 |
80
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 3 |
18 |
80 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
3525 |
Dorina Emmer Dixie |
|
Dománypuszta, Ranch Virt
-
- |
310,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Kamenný Most - Kotra ranch Kamenný Most - rychlostky |
27. 5. 2023 |
90
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
15 |
60 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2D 5 |
13 |
30 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Trnovec nad Váhom - Lángov dvor - rychlostky |
24. 6. 2023 |
70
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 5 |
15 |
50 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2D 5 |
19 |
20 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Tvrdošovče - Rychlostky |
15. 7. 2023 |
70
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 6 |
15 |
40 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2D 3 |
23 |
30 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nesvady - Kepaso Nesvady - rychlostky |
2. 9. 2023 |
80
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 3 |
16 |
50 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2D 3 |
18 |
30 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
3515 |
Noémi Kardosová Little Jet Chick |
|
Vydrany
Árpád Egri
- |
210,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Trnovec nad Váhom - Lángov dvor - rychlostky |
24. 6. 2023 |
50
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 2 |
19 |
50 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Tvrdošovče - Rychlostky |
15. 7. 2023 |
40
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 2 |
23 |
40 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nýrovce - Nýrwest Nýrovce - rychlostky |
26. 8. 2023 |
30
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 5 |
16 |
30 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nesvady - Kepaso Nesvady - rychlostky |
2. 9. 2023 |
40
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 2 |
18 |
40 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Vrakúň - Jazdecký Club Vrakúň - rychlostky |
9. 9. 2023 |
50
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 6 |
19 |
50 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
3477 |
Natália Kružlíková Elza |
|
Samostatný jazdec
-
- |
170,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Horné Saliby - OZ Nyerges Horné Saliby - rychlostky |
20. 5. 2023 |
130
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 3 |
7 |
60 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2D 3 |
7 |
70 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Trnovec nad Váhom - Lángov dvor - rychlostky |
24. 6. 2023 |
40
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 6 |
15 |
40 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
3527 |
Beáta Piskalíková Topsail Dear Girl |
|
Topsail
Jessika
- |
150,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Kamenný Most - Kotra ranch Kamenný Most - rychlostky |
27. 5. 2023 |
90
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 2 |
15 |
90 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Trnovec nad Váhom - Lángov dvor - rychlostky |
24. 6. 2023 |
60
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
19 |
60 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
13. |
3508 |
Tereza Vološinová Muffin |
|
Lángov dvor
Róbert Láng
- |
110,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Horné Saliby - OZ Nyerges Horné Saliby - rychlostky |
20. 5. 2023 |
90
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 4 |
7 |
50 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2D 6 |
7 |
40 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Trnovec nad Váhom - Lángov dvor - rychlostky |
24. 6. 2023 |
20
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 8 |
15 |
20 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
14. |
3520 |
Bence Kiss Max backer |
|
Jazdecký klub Vrakúň
-
- |
110,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Kamenný Most - Kotra ranch Kamenný Most - rychlostky |
27. 5. 2023 |
110
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 3 |
15 |
40 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2D 1 |
13 |
70 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
15. |
3482 |
Adrienn Lednecky öcsi |
|
OZ Nerges
Norbert Lednecky
- |
90,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Horné Saliby - OZ Nyerges Horné Saliby - rychlostky |
20. 5. 2023 |
90
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 5 |
7 |
40 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2D 5 |
7 |
50 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
16. |
3516 |
Jázmin Janka Grósz Falko bin Dini |
|
Kotra Ranch
-
- |
60,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Kamenný Most - Kotra ranch Kamenný Most - rychlostky |
27. 5. 2023 |
30
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 6 |
15 |
10 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2D 6 |
13 |
20 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Nýrovce - Nýrwest Nýrovce - rychlostky |
26. 8. 2023 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 9 |
13 |
10 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Nesvady - Kepaso Nesvady - rychlostky |
2. 9. 2023 |
20
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 7 |
16 |
10 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2D 5 |
18 |
10 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
17. |
3513 |
Michaela Vargová Csoki |
|
Kotra Ranch
-
- |
60,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Kamenný Most - Kotra ranch Kamenný Most - rychlostky |
27. 5. 2023 |
40
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 4 |
15 |
30 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2D 7 |
13 |
10 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Nesvady - Kepaso Nesvady - rychlostky |
2. 9. 2023 |
20
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 6 |
16 |
20 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
18. |
1843 |
Lara Bea Buga Colonel Cody Jess |
|
BS Barrel horses
-
- |
50,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Tvrdošovče - Rychlostky |
15. 7. 2023 |
50
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
23 |
50 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
19. |
3675 |
Vendulka Klenová Corina |
|
Jk Tvrdošovce
Dominika Čelková
- |
50,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Tvrdošovče - Rychlostky |
15. 7. 2023 |
50
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 5 |
15 |
50 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
20. |
3780 |
Jázmin Fajcsik Falko bin Dini |
|
Kotra Ranch
-
- |
40,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nýrovce - Nýrwest Nýrovce - rychlostky |
26. 8. 2023 |
40
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 7 |
13 |
30 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2D 7 |
16 |
10 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
21. |
3517 |
Zsófia Pereszlényi Falko bin Dini |
|
Kotra Ranch
-
- |
40,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Kamenný Most - Kotra ranch Kamenný Most - rychlostky |
27. 5. 2023 |
40
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 4 |
13 |
40 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
22. |
3674 |
Lina Ballova Víchor |
|
Ranc za zelenou branou
-
- |
40,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Vrakúň - Jazdecký Club Vrakúň - rychlostky |
9. 9. 2023 |
40
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 4 |
14 |
40 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
23. |
1673 |
Gyurika Múcska Rooster Little Peppy |
|
Big Family Ranch
Juraj Múcska
- |
30,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Vrakúň - Jazdecký Club Vrakúň - rychlostky |
9. 9. 2023 |
30
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 2 |
19 |
30 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
24. |
3298 |
Lea Púchovská Little Meagan Beauty |
|
Ranch nad Dunajom
-
- |
30,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Trnovec nad Váhom - Lángov dvor - rychlostky |
24. 6. 2023 |
30
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 4 |
19 |
30 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
25. |
3776 |
Alije Mena Mistic Black Jack |
|
HANY FARM
-
- |
30,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Vrakúň - Jazdecký Club Vrakúň - rychlostky |
9. 9. 2023 |
30
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 5 |
14 |
30 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
26. |
3523 |
Dénes Cserge Matyi |
|
Bobek farm
-
- |
20,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Trnovec nad Váhom - Lángov dvor - rychlostky |
24. 6. 2023 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 9 |
15 |
10 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Vrakúň - Jazdecký Club Vrakúň - rychlostky |
9. 9. 2023 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 7 |
14 |
10 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
27. |
3526 |
Zsófia Pereszlényi Amira |
|
Kotra Ranch
-
- |
20,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Kamenný Most - Kotra ranch Kamenný Most - rychlostky |
27. 5. 2023 |
20
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 5 |
15 |
20 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
28. |
3775 |
Vanesa Belančíková Mistic Black Jack |
|
HANY FARM
-
- |
20,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nýrovce - Nýrwest Nýrovce - rychlostky |
26. 8. 2023 |
20
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 8 |
13 |
20 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
29. |
3807 |
Bence Kiss Piddy jack |
|
Jazdecký klub Vrakúň
-
- |
10,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Vrakúň - Jazdecký Club Vrakúň - rychlostky |
9. 9. 2023 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 4 |
19 |
10 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|