1. |
3279 |
Lucia Štefková Playmate Mover |
|
Lucky meadow
-
- |
42,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 1.kolo ,Rychlostky 1.kolo -Ranch13 |
28. 4. 2023 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
3 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
4 |
8 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
7. 5. 2023 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13 |
16. 6. 2023 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
14 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2 |
9 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň RODEO Rychlostky 4.kolo,Ohradky 3.kolo,Lasa 3.kolo |
22. 7. 2023 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
15 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2 |
19 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo,Ohradky 5.kolo,Lasa 5.kolo |
19. 8. 2023 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
12 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
1 |
10 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 4.kolo ,Rychlostky 9.kolo -Ranch13 |
28. 9. 2023 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
5 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2 |
4 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné 10 .kolo + 7.k Ohradky Dobytkárske disciplíny+7.k.Lasa+4.k Bull riding |
14. 10. 2023 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
4 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
2537 |
Timea Jasenková Nicco Jay Bonanza |
|
Laci Ranch Revúca
Majo Rusinkovič
oco :), mesto Revúca |
38,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 1.kolo ,Rychlostky 1.kolo -Ranch13 |
28. 4. 2023 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
3 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
5 |
8 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
7. 5. 2023 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
4 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13 |
16. 6. 2023 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
9 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň RODEO Rychlostky 4.kolo,Ohradky 3.kolo,Lasa 3.kolo |
22. 7. 2023 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
15 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo,Ohradky 5.kolo,Lasa 5.kolo |
19. 8. 2023 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
12 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 4.kolo ,Rychlostky 9.kolo -Ranch13 |
28. 9. 2023 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
1 |
4 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné 10 .kolo + 7.k Ohradky Dobytkárske disciplíny+7.k.Lasa+4.k Bull riding |
14. 10. 2023 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
4 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
1421 |
Greta Dillhöfer Gunnabelle Whiz |
|
CD Quarter Horses
-
- |
24,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 1.kolo ,Rychlostky 1.kolo -Ranch13 |
28. 4. 2023 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
8 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13 |
16. 6. 2023 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
14 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň RODEO Rychlostky 4.kolo,Ohradky 3.kolo,Lasa 3.kolo |
22. 7. 2023 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
19 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo,Ohradky 5.kolo,Lasa 5.kolo |
19. 8. 2023 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
12 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
1846 |
Martin Seman Čoko |
|
Forest Ranch
-
- |
16,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
7. 5. 2023 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
4 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň RODEO Rychlostky 4.kolo,Ohradky 3.kolo,Lasa 3.kolo |
22. 7. 2023 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
15 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
5 |
19 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo,Ohradky 5.kolo,Lasa 5.kolo |
19. 8. 2023 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
12 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2 |
10 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné 10 .kolo + 7.k Ohradky Dobytkárske disciplíny+7.k.Lasa+4.k Bull riding |
14. 10. 2023 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
3559 |
Timea Jasenková Lonsome Rocky Lena |
|
Laci Ranch Revúca
Majo Rusinkovič
oco :), mesto Revúca |
11,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13 |
16. 6. 2023 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
9 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň RODEO Rychlostky 4.kolo,Ohradky 3.kolo,Lasa 3.kolo |
22. 7. 2023 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
15 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
6 |
19 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo,Ohradky 5.kolo,Lasa 5.kolo |
19. 8. 2023 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
10 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
1992 |
Daniela Parillová Bessy Red Rose |
|
Ranč Stará hora
Milan Šprla , Martin Kučírek
- |
9,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 1.kolo ,Rychlostky 1.kolo -Ranch13 |
28. 4. 2023 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
8 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
7. 5. 2023 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
4 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň RODEO Rychlostky 4.kolo,Ohradky 3.kolo,Lasa 3.kolo |
22. 7. 2023 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
19 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
3141 |
Jan Vajda Dv Stella Star |
|
VJ Western Training Center
-
- |
9,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 1.kolo ,Rychlostky 1.kolo -Ranch13 |
28. 4. 2023 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
8 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13 |
16. 6. 2023 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
14 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
3151 |
Jan Vajda Grisso Lil Delmaso |
|
VJ Western Training Center
-
- |
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 1.kolo ,Rychlostky 1.kolo -Ranch13 |
28. 4. 2023 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
3 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13 |
16. 6. 2023 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
14 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
2438 |
Ema Kuzmová Sally Straw Enterpriz |
|
ranč Kráľovské udolie
Timea Jasenková
Tatik |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Muráň RODEO Rychlostky 4.kolo,Ohradky 3.kolo,Lasa 3.kolo |
22. 7. 2023 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
15 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Team Roping 4.kolo ,Rychlostky 9.kolo -Ranch13 |
28. 9. 2023 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
5 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
4 |
4 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
2546 |
Nika Skladaná Hv Hollywood Hannah |
|
Farma Skladaný
-
Dodko a Denka |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 4.kolo ,Rychlostky 9.kolo -Ranch13 |
28. 9. 2023 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
5 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
3575 |
Ema Kuzmová Zak Special Playboy |
|
ranč Kráľovské udolie
Timea Jasenková
Tatik |
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 4.kolo ,Rychlostky 9.kolo -Ranch13 |
28. 9. 2023 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
5 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
3 |
4 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
3117 |
Hana Hudáková Jessie Quick Step |
|
Podzámocký dvor
TIMEA JASENKOVÁ
Rodičia :) |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Ižkovce - Rychlostky 5.kolo,Ohradky 5.kolo,Lasa 5.kolo |
19. 8. 2023 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
10 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
13. |
3123 |
Timea Jasenková Miz Gun Lonsome |
|
Laci Ranch Revúca
Majo Rusinkovič
oco :), mesto Revúca |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 2.kolo Ohradky 1.kolo, Rychlostky Ranch13 |
16. 6. 2023 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
9 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|