1. |
juniori z pastvy |
Marek Žilinec
, Joflik Žilinec
|
8,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping ,Ohradky ,Rychlostky -Ranch13 |
17. 5. 2024 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
21 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky |
21. 6. 2024 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
28 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
Ňaňovi Bráškovci |
Joflik Žilinec
, Roman Žilinec
|
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping ,Ohradky ,Rychlostky -Ranch13 |
17. 5. 2024 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
21 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
Wolf girls |
Janka Brussová
, Lívia Bačová
|
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky |
21. 6. 2024 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
28 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
Bricol$Nestvil |
Peter Dobeš
, Diana Guregova
|
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné+Ohradky+Lasa+Bull riding |
6. 7. 2024 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
11 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
Západ na Východe |
Jan Vajda
, Dávid Groman
|
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné+Ohradky+Lasa+Bull riding |
6. 7. 2024 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
11 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
team skala |
Soňa Žilincová (Púchovská)
, Marek Žilinec
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping ,Ohradky ,Rychlostky -Ranch13 |
17. 5. 2024 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
21 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
grondy tím |
Marek Žilinec
, Jozef Janček
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky |
21. 6. 2024 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
28 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
hrde blesky z ukrajiny |
Dávid Groman
, Stanislav Damankoš
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné+Ohradky+Lasa+Bull riding |
6. 7. 2024 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
11 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
krančíci |
Soňa Žilincová (Púchovská)
, Jozef Janček
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping ,Ohradky ,Rychlostky -Ranch13 |
17. 5. 2024 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
21 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
gromanovci |
Dávid Groman
, Vanessa Gromanová
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné+Ohradky+Lasa+Bull riding |
6. 7. 2024 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
11 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
Čo to dá |
Stanislav Damankoš
, Martin Seman
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné+Ohradky+Lasa+Bull riding |
6. 7. 2024 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
11 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
easy boys |
Jan Vajda
, Gergő Múcska
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping ,Ohradky ,Rychlostky -Ranch13 |
17. 5. 2024 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
21 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
13. |
Fordáci s Autocaru a Bricolu✪ |
Peter Dobeš
, Jozef Janček
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky |
21. 6. 2024 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
28 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
14. |
niečo vymysli |
Katrin Mary Guregova
, Mária Hořavová
|
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne -Nestville -Open Fest -Rodeo Show -rychlostky,lasa,ohradky |
21. 6. 2024 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
28 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
15. |
V&V |
Jan Vajda
, Valentína Pellerová
|
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping ,Ohradky ,Rychlostky -Ranch13 |
17. 5. 2024 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
21 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
16. |
WJ team |
Jan Vajda
, Mária Hořavová
|
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné+Ohradky+Lasa+Bull riding |
6. 7. 2024 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
11 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|