1. |
34 |
Jan Vajda Freddik-Ruger |
|
JK Kelemantia Iza
-
- |
28,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Galanta - Rychlostné 1.kolo, Pracovné s Dobytkom 1.kolo |
24. 5. 2014 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
8 |
4 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
Briežky - Rychlostné 3.kolo |
14. 6. 2014 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
6 |
6 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
Slovenská Ľupča - Rychlostné 4.kolo, Pracovné s Dobytkom 3.kolo |
21. 6. 2014 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
6 |
3 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
Muráň - Rychlostné 5.kolo, Pracovné s Dobytkom 4.kolo |
26. 7. 2014 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
7 |
6 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
Nemšová-SAWRR Rychlostné 6.kolo, Pracovné s Dobytkom 5.kolo |
2. 8. 2014 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
2 |
2 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
Nemšová - SAWRR Rychlostné 8.kolo, Pracovné s Dobytkom 7.kolo, TPA 6. kolo Black Angus Championship 2014 |
23. 8. 2014 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
7 |
4 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
Galanta - Pracovné s Dobytkom FINÁLE=Majstovstvá SR, |
20. 9. 2014 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
4 |
3 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
224 |
Janka Tarkaničová Morning Diana |
|
Ranč Sahiba
-
- |
20,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Slovenská Ľupča - Rychlostné 4.kolo, Pracovné s Dobytkom 3.kolo |
21. 6. 2014 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
6 |
5 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
Muráň - Rychlostné 5.kolo, Pracovné s Dobytkom 4.kolo |
26. 7. 2014 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
7 |
7 |
1 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
Nemšová - SAWRR Rychlostné 8.kolo, Pracovné s Dobytkom 7.kolo, TPA 6. kolo Black Angus Championship 2014 |
23. 8. 2014 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
7 |
3 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
Mengusovské rodeo - Rychlostné 7.kolo, Pracovné s Dobytkom 6.kolo |
30. 8. 2014 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
10 |
10 |
10 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
Galanta - Pracovné s Dobytkom FINÁLE=Majstovstvá SR, |
20. 9. 2014 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
4 |
1 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
46 |
Janka Paulíková Top Deck Julies Snow |
|
Ranč Olivero Nemecka
-
EQUUS SPORT, Tride Invest, Ranč Olivero |
17,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Briežky - Rychlostné 3.kolo |
14. 6. 2014 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
6 |
4 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
Slovenská Ľupča - Rychlostné 4.kolo, Pracovné s Dobytkom 3.kolo |
21. 6. 2014 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
6 |
6 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
Muráň - Rychlostné 5.kolo, Pracovné s Dobytkom 4.kolo |
26. 7. 2014 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
7 |
7 |
7 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
105 |
Beáta Uchaľová Lady Luck Whiz |
|
Agro-JUnior s.r.o
-
AGRO-JUnior, s.r.o |
12,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Galanta - Rychlostné 1.kolo, Pracovné s Dobytkom 1.kolo |
24. 5. 2014 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
7 |
8 |
2 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
Nemšová-SAWRR Rychlostné 2.kolo, Pracovné s Dobytkom 2.kolo - PRCZA 3 kolo |
7. 6. 2014 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
2 |
1 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
Nemšová-SAWRR Rychlostné 6.kolo, Pracovné s Dobytkom 5.kolo |
2. 8. 2014 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
2 |
1 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
Mengusovské rodeo - Rychlostné 7.kolo, Pracovné s Dobytkom 6.kolo |
30. 8. 2014 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
10 |
8 |
8 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
40 |
Lea Javoreková Rusty |
|
JK Napoli Šamorin
-
- |
12,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Slovenská Ľupča - Rychlostné 4.kolo, Pracovné s Dobytkom 3.kolo |
21. 6. 2014 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
6 |
2 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
Muráň - Rychlostné 5.kolo, Pracovné s Dobytkom 4.kolo |
26. 7. 2014 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
7 |
3 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
Mengusovské rodeo - Rychlostné 7.kolo, Pracovné s Dobytkom 6.kolo |
30. 8. 2014 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
10 |
7 |
7 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
74 |
Istvan Feher Hercegno |
|
Rodeo Ranč Okoč
-
- |
12,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Galanta - Rychlostné 1.kolo, Pracovné s Dobytkom 1.kolo |
24. 5. 2014 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
8 |
7 |
7 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
Briežky - Rychlostné 3.kolo |
14. 6. 2014 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
6 |
5 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
514 |
Jarmila Urbanová salas sleepin beauty |
|
M-club Briezky
Ján Vajda
- |
10,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Galanta - Rychlostné 1.kolo, Pracovné s Dobytkom 1.kolo |
24. 5. 2014 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
8 |
5 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
Nemšová-SAWRR Rychlostné 2.kolo, Pracovné s Dobytkom 2.kolo - PRCZA 3 kolo |
7. 6. 2014 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
2 |
2 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
Briežky - Rychlostné 3.kolo |
14. 6. 2014 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
6 |
3 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
246 |
Maroš Hvizd Zafír |
|
ML HODKOVCE
-
- |
9,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Mengusovské rodeo - Rychlostné 7.kolo, Pracovné s Dobytkom 6.kolo |
30. 8. 2014 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
10 |
9 |
9 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
598 |
Alexandra Višňovská Helpa |
|
Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
- |
8,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Slovenská Ľupča - Rychlostné 4.kolo, Pracovné s Dobytkom 3.kolo |
21. 6. 2014 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
6 |
4 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
Muráň - Rychlostné 5.kolo, Pracovné s Dobytkom 4.kolo |
26. 7. 2014 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
7 |
4 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
633 |
pavol siman Zafir |
|
black horse ranch Mokra Luka
-
- |
8,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Muráň - Rychlostné 5.kolo, Pracovné s Dobytkom 4.kolo |
26. 7. 2014 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
7 |
5 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
Mengusovské rodeo - Rychlostné 7.kolo, Pracovné s Dobytkom 6.kolo |
30. 8. 2014 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
8 |
10 |
3 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
183 |
Janka Paulíková Ledy Flower Crown |
|
Ranč Olivero Nemecka
-
EQUUS SPORT, Tride Invest, Ranč Olivero |
8,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Galanta - Rychlostné 1.kolo, Pracovné s Dobytkom 1.kolo |
24. 5. 2014 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
8 |
8 |
8 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
580 |
Jan Vajda nico freckles |
|
JK Kelemantia Iza
-
- |
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Briežky - Rychlostné 3.kolo |
14. 6. 2014 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
6 |
2 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
Galanta - Pracovné s Dobytkom FINÁLE=Majstovstvá SR, |
20. 9. 2014 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
4 |
4 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
13. |
378 |
Alexander Majer Amalia jay bonanza |
|
RančDD
-
- |
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Galanta - Rychlostné 1.kolo, Pracovné s Dobytkom 1.kolo |
24. 5. 2014 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
8 |
6 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
14. |
227 |
Natália Gajdošová Daila |
|
Farma koní Zanubiya, Humenné
-
- |
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Mengusovské rodeo - Rychlostné 7.kolo, Pracovné s Dobytkom 6.kolo |
30. 8. 2014 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
10 |
6 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
15. |
83 |
Lea Javoreková Suri Freckles |
|
JK Napoli Šamorin
-
- |
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Mengusovské rodeo - Rychlostné 7.kolo, Pracovné s Dobytkom 6.kolo |
30. 8. 2014 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
10 |
5 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
16. |
511 |
Marianna Tarkaničová Megie |
|
Ranč Sahiba
-
- |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Mengusovské rodeo - Rychlostné 7.kolo, Pracovné s Dobytkom 6.kolo |
30. 8. 2014 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
7 |
10 |
4 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
17. |
49 |
Ivan Tkáčik Genuin Ranger |
|
Iža JK Kelemantia
-
- |
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Briežky - Rychlostné 3.kolo |
14. 6. 2014 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
6 |
1 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
Galanta - Pracovné s Dobytkom FINÁLE=Majstovstvá SR, |
20. 9. 2014 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
2 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
18. |
221 |
Katarína Civáňová Al Ajid |
|
Ranč DD Nitra
-
- |
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Galanta - Rychlostné 1.kolo, Pracovné s Dobytkom 1.kolo |
24. 5. 2014 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
8 |
3 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
19. |
677 |
Jaroslav Novosad Midnight lucy |
|
Ranč Rajnochovice
-
- |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Nemšová - SAWRR Rychlostné 8.kolo, Pracovné s Dobytkom 7.kolo, TPA 6. kolo Black Angus Championship 2014 |
23. 8. 2014 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
7 |
2 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
20. |
238 |
Dárius Kozmaš REBEKA |
|
BONANZA, združenie westernových strelcov Smolník
-
Unitrix Technologies |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Muráň - Rychlostné 5.kolo, Pracovné s Dobytkom 4.kolo |
26. 7. 2014 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
7 |
2 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
21. |
682 |
Alexandra Višňovská Jumpy Skipps Mengus |
|
Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
- |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Mengusovské rodeo - Rychlostné 7.kolo, Pracovné s Dobytkom 6.kolo |
30. 8. 2014 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
9 |
10 |
2 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
22. |
222 |
Ivan Šoky Chytrá |
|
Ranč DD Nitra
-
- |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Galanta - Rychlostné 1.kolo, Pracovné s Dobytkom 1.kolo |
24. 5. 2014 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
8 |
8 |
1 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
23. |
666 |
Alexandra Višňovská Korida |
|
Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
- |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Nemšová - SAWRR Rychlostné 8.kolo, Pracovné s Dobytkom 7.kolo, TPA 6. kolo Black Angus Championship 2014 |
23. 8. 2014 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
7 |
1 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|