1. |
Silver team |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Branislav Šablatúra
|
14,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Galanta - Rychlostné 1.kolo, Pracovné s Dobytkom 1.kolo |
24. 5. 2014 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
6 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
Nemšová-SAWRR Rychlostné 2.kolo, Pracovné s Dobytkom 2.kolo - PRCZA 3 kolo |
7. 6. 2014 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
11 |
10 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
SNEŽNEJ HOLUB |
Radek Holub
, Bohumila Dufková
|
11,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Nemšová-SAWRR Rychlostné 2.kolo, Pracovné s Dobytkom 2.kolo - PRCZA 3 kolo |
7. 6. 2014 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
11 |
11 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
silwer way |
Andrej Posselt
, Zuzana Dachová
|
9,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Nemšová-SAWRR Rychlostné 2.kolo, Pracovné s Dobytkom 2.kolo - PRCZA 3 kolo |
7. 6. 2014 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
11 |
9 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
tatranci |
Matúš Kuzma
, Zdeno Kuzma
|
9,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Mengusovské rodeo - Rychlostné 7.kolo, Pracovné s Dobytkom 6.kolo |
30. 8. 2014 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
9 |
9 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
Stone team |
Branislav Šablatúra
, Peter Dula
|
8,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Galanta - Rychlostné 1.kolo, Pracovné s Dobytkom 1.kolo |
24. 5. 2014 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
6 |
1 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
Nemšová-SAWRR Rychlostné 2.kolo, Pracovné s Dobytkom 2.kolo - PRCZA 3 kolo |
7. 6. 2014 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
11 |
7 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
Silver Way |
Petr Stříbrný
, Štěpánka Stříbrná
|
8,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Nemšová-SAWRR Rychlostné 2.kolo, Pracovné s Dobytkom 2.kolo - PRCZA 3 kolo |
7. 6. 2014 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
11 |
8 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
dream |
Boris Tóth
, Viktor Židuliak
|
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Galanta - Rychlostné 1.kolo, Pracovné s Dobytkom 1.kolo |
24. 5. 2014 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
6 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
zuzky |
Zuzana Dachová
, Zuzana Kunclová
|
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Nemšová-SAWRR Rychlostné 2.kolo, Pracovné s Dobytkom 2.kolo - PRCZA 3 kolo |
7. 6. 2014 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
11 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
Lupca Team |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Peter Dula
|
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Galanta - Rychlostné 1.kolo, Pracovné s Dobytkom 1.kolo |
24. 5. 2014 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
6 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
Polnočné jazdkyne |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Radka Gebauerová
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Galanta - Rychlostné 1.kolo, Pracovné s Dobytkom 1.kolo |
24. 5. 2014 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
6 |
3 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
agresory |
Boris Tóth
, Jan Vajda
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Galanta - Rychlostné 1.kolo, Pracovné s Dobytkom 1.kolo |
24. 5. 2014 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
6 |
2 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|