1. |
2450 |
Hanka Hajtmanová Little step to bar |
|
Bobek farm Nesvady
-
- |
54,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Horné Saliby - OZ Nyerges Horné Saliby - rychlostky |
18. 5. 2024 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
19 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 2 |
22 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Dlhá nad Váhom - Takács western ranch - rychlostky |
25. 5. 2024 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
17 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 1 |
20 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Ranč na striebornom jazere - rychlostky |
8. 6. 2024 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 2 |
16 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 2 |
18 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nesvady - Kepaso Nesvady - rychlostky |
20. 7. 2024 |
12
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
23 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
1D 1 |
19 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Nýrovce - Black Velvet Ranch - rychlostky |
17. 8. 2024 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 2 |
23 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 1 |
25 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
2548 |
Anna Bašternák Hangin with dun it |
|
Egri Western Team
Árpád Egri
- |
29,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Horné Saliby - OZ Nyerges Horné Saliby - rychlostky |
18. 5. 2024 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
19 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Dlhá nad Váhom - Takács western ranch - rychlostky |
25. 5. 2024 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
17 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Ranč na striebornom jazere - rychlostky |
8. 6. 2024 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
16 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Nesvady - Kepaso Nesvady - rychlostky |
20. 7. 2024 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
19 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Nýrovce - Black Velvet Ranch - rychlostky |
17. 8. 2024 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
23 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
3299 |
Lea Púchovská MF Plummet Pines |
|
Ranch nad Dunajom
-
- |
23,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Horné Saliby - OZ Nyerges Horné Saliby - rychlostky |
18. 5. 2024 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 3 |
22 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Dlhá nad Váhom - Takács western ranch - rychlostky |
25. 5. 2024 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 2 |
17 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 2 |
20 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Ranč na striebornom jazere - rychlostky |
8. 6. 2024 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 3 |
16 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 1 |
18 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nesvady - Kepaso Nesvady - rychlostky |
20. 7. 2024 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 4 |
19 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
3515 |
Noémi Kardosová Little Jet Chick |
|
Egri Western Team
Árpád Egri
- |
23,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Horné Saliby - OZ Nyerges Horné Saliby - rychlostky |
18. 5. 2024 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
22 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Dlhá nad Váhom - Takács western ranch - rychlostky |
25. 5. 2024 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 2 |
20 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Ranč na striebornom jazere - rychlostky |
8. 6. 2024 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 3 |
18 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nesvady - Kepaso Nesvady - rychlostky |
20. 7. 2024 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 2 |
23 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nýrovce - Black Velvet Ranch - rychlostky |
17. 8. 2024 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 2 |
25 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
2486 |
Laura Dulická Maestoso Masni |
|
samostatny jazdec
-
- |
20,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Horné Saliby - OZ Nyerges Horné Saliby - rychlostky |
18. 5. 2024 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 3 |
19 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Dlhá nad Váhom - Takács western ranch - rychlostky |
25. 5. 2024 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 3 |
17 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2D 3 |
20 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Ranč na striebornom jazere - rychlostky |
8. 6. 2024 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
16 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2D 2 |
18 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nesvady - Kepaso Nesvady - rychlostky |
20. 7. 2024 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 5 |
23 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2D 3 |
19 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Nýrovce - Black Velvet Ranch - rychlostky |
17. 8. 2024 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 6 |
25 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
3525 |
Dorina Emmer Dixie |
|
Horus ranch
-
- |
16,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Horné Saliby - OZ Nyerges Horné Saliby - rychlostky |
18. 5. 2024 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 2 |
22 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Dlhá nad Váhom - Takács western ranch - rychlostky |
25. 5. 2024 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
20 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Ranč na striebornom jazere - rychlostky |
8. 6. 2024 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 2 |
16 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Nesvady - Kepaso Nesvady - rychlostky |
20. 7. 2024 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 3 |
23 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2D 5 |
19 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Nýrovce - Black Velvet Ranch - rychlostky |
17. 8. 2024 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 3 |
23 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
3678 |
Bianka Pisarova Uran |
|
BIELY ARAB
Megi Krupova
Rodicia |
14,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Horné Saliby - OZ Nyerges Horné Saliby - rychlostky |
18. 5. 2024 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 2 |
19 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2D 1 |
22 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nýrovce - Black Velvet Ranch - rychlostky |
17. 8. 2024 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 2 |
23 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
1D 3 |
25 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
3425 |
Viktória Sýkorová Silver |
|
M-club Briežky
-
- |
7,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nesvady - Kepaso Nesvady - rychlostky |
20. 7. 2024 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 4 |
23 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2D 2 |
19 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
4121 |
Hanka Hajtmanová Jet A 1 |
|
Bobek farm Nesvady
-
- |
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Horné Saliby - OZ Nyerges Horné Saliby - rychlostky |
18. 5. 2024 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 3 |
22 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Ranč na striebornom jazere - rychlostky |
8. 6. 2024 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
18 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nýrovce - Black Velvet Ranch - rychlostky |
17. 8. 2024 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 5 |
25 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
4130 |
Gyurika Múcska Kam Blossom Kaktus |
|
Big Family Ranch
Juraj Múcska
- |
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - Ranč na striebornom jazere - rychlostky |
8. 6. 2024 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 4 |
16 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2D 3 |
18 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nýrovce - Black Velvet Ranch - rychlostky |
17. 8. 2024 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 4 |
25 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
4308 |
Karin Újváry FA Pepper Cody Doc |
|
Black Velvet Ranch
Karin Kelementová, Milan Zelka
ocino |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nýrovce - Black Velvet Ranch - rychlostky |
17. 8. 2024 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
23 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
3776 |
Alije Mena Mistic Black Jack |
|
HANY FARM
-
- |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Dlhá nad Váhom - Takács western ranch - rychlostky |
25. 5. 2024 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 4 |
17 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
13. |
3893 |
Boglárka Csibaová Felvidék Kincse |
|
jk vrakúň
Peter Kiss
Anya |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Horné Saliby - OZ Nyerges Horné Saliby - rychlostky |
18. 5. 2024 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 4 |
19 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
14. |
3677 |
Laura Lelovská Kyra |
|
JK Tvrdošovce
Dominika Čelková
- |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nýrovce - Black Velvet Ranch - rychlostky |
17. 8. 2024 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 4 |
23 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
15. |
3687 |
Zara Eszter Nogellová Famini Skip Ken |
|
Jk Vrakúň
Peter Kiss
Family:) |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Dlhá nad Váhom - Takács western ranch - rychlostky |
25. 5. 2024 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 4 |
20 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
16. |
4124 |
Sofia Gambini HB April Brooks |
|
Mezei Farm Tesedikovo
Monika Palova
- |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Dlhá nad Váhom - Takács western ranch - rychlostky |
25. 5. 2024 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 5 |
17 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
17. |
4125 |
Titi Gambini Rei |
|
Mezei Farm Tesedikovo
Monika Palova
- |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Horné Saliby - OZ Nyerges Horné Saliby - rychlostky |
18. 5. 2024 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 5 |
19 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
18. |
4224 |
Lara Bea Buga Sandy XP Junior |
|
BS Barrel horses
-
- |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nesvady - Kepaso Nesvady - rychlostky |
20. 7. 2024 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
23 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|