1. |
925 |
Kristína Kotianová Bono |
|
Ranč 4C
-
ELSYCO SLOVAKIA s.r.o. |
41,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
6 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
5 |
4 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
10 |
4 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
8 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
8 |
4 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky |
23. 7. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
8 |
1 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
8 |
3 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
4 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
2 |
6 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
7 |
4 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
38 |
Michala Harakály Mistys Little Doc |
|
Cornu Janovik
-
- |
31,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
5 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
10 |
2 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
8 |
6 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
8 |
6 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky |
23. 7. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
8 |
6 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
8 |
6 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
926 |
Nina Kotianová Carmen |
|
Ranč 4C
-
ELSYCO SLOVAKIA s.r.o. |
17,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
6 |
4 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky |
23. 7. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
8 |
2 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
4 |
6 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
2 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
710 |
Terézia Baková Dajanka Red Surprise |
|
Black Surprise horses
Anton Kondela
Hella , mama , Obec Bošáca , Zemianske Podhradie |
12,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
6 |
6 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
7 |
6 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
1106 |
Martina Vargová Nico Freckles |
|
JK Czajlik ranč
Ján Vajda
- |
10,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
10 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
8 |
3 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
8 |
2 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
1148 |
Filip GRAŇO Lady Safari |
|
G4 RANCH SANTOVKA
Zuzana Klačanská, Lívia Legenová, Feri Graňo
KAREL CÍSAŘ, GORDANA GLAS, MEDIPHARM CENTRUM a pár dobrých ľudí |
9,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
8 |
4 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
8 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
995 |
Timea Jasenková Power Of Dream |
|
Laci Ranch Revúca
Nikola Jasenková, Majo Rusinkovič, Jani Vajda
oco :) |
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
8 |
1 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky |
23. 7. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
8 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
184 |
Lucia Tomková IPD Bessi San Penny |
|
Ranč Olivero Nemecka
-
EQUUS SPORT, Tride Invest, Ranč Olivero |
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
10 |
6 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
823 |
Kristián Chalko Amanda |
|
SHERIFF RANCH
Kristián Chalko
- |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
6 |
1 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
5 |
3 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
968 |
Veronika Kakošová Special First Filli |
|
JK Tavarok Mengusovce
Majo Rusinkovič
- |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
8 |
2 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
969 |
Zuzana Nerádová Miss Tricked Out |
|
Orel reining horses
Pavel Orel
diplomat- dental solutions, metalvis slovakia |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
6 |
2 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|