1. |
My na to máme |
Branislav Šablatúra
, Peter Dula
, Milan Šprla
|
50,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
8 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
1 |
12 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
15 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok |
25. 6. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
10 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
12 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
3 |
13 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky |
23. 7. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
8 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
9 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
21 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
14 |
1 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
5 |
12 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
11 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
6 |
11 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
Drnda a my |
Branislav Šablatúra
, Peter Dula
, Adéla Molčanová
|
49,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
8 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
2 |
12 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
15 |
1 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
2 |
23 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
14 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok |
25. 6. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
10 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
13 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky |
23. 7. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
8 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
9 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
14 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
3 |
12 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
11 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
5 |
11 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
Západ Ranch 13 a Východ ✪ |
Peter Dobeš
, Matúš Kuzma
, Josef Daněk
|
42,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
8 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
3 |
12 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
15 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
1 |
23 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
14 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
13 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky |
23. 7. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
8 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
9 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
21 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
11 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
top teame |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Jan Vajda
, Eva Duraiova
|
26,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
15 |
2 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
14 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
13 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
20 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
12
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
14 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
1 |
12 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
11 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
narychlo najdený |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Milan Šprla
, Silvia Lacová
|
24,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
12 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok |
25. 6. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
10 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
12 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
12 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
11 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
3 |
11 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
Kamenný Silver Team |
Branislav Šablatúra
, Peter Dula
, Barbora Bašová
|
19,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
15 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
5 |
23 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
20 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
14 |
2 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
11 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
Balupa |
Ľubomír Urban
, Barbora Bašová
, Patrícia Rybanská
|
15,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
8 |
2 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
4 |
12 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
20 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
12 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
5 |
13 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
LaBaLu |
Ľubomír Urban
, Barbora Bašová
, Ladislav Kišš
|
12,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
12 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
20 |
1 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
12 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
11 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
Snaha sa cení! |
Matúš Kuzma
, Beáta Uchaľová
, Ladislav Kišš
|
11,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
8 |
1 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
20 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
14 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
11 |
2 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
SLOVENSKO - ČESKÁ TROJKA |
Branislav Šablatúra
, Peter Dula
, Zuzana Hroníková
|
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
20 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
20 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
metaxa |
Janka Tarkaničová
, Adéla Molčanová
, Marek Molčan
|
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky |
23. 7. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
8 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
princezna a 2 kmeti |
Mirek Hlaváček
, Pavel Ripper
, Ivana Mitáčková
|
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
20 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
13. |
Zlatíčka |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Eva Duraiova
, Radka Gebauerová
|
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok |
25. 6. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
10 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
14. |
advent |
Branislav Šablatúra
, Marek Žilinec
, Jozef Janček
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok |
25. 6. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
10 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
15. |
šialený |
Boris Tóth
, Zuzana Eibnerová Staššíková
, Jan Vajda
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
8 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
16. |
LBB |
Barbora Bašová
, Beáta Uchaľová
, Ladislav Kišš
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
14 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
17. |
Prezidenti ☆ |
Peter Dobeš
, Lenka Svobodová
, Monika Spilkova
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
23 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
18. |
lea team |
Lea Javoreková
, Marianna Tarkaničová
, Dárius Kozmaš
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
9 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
19. |
Amater s profikem |
Lenka Svobodová
, Ivana Mitáčková
, Eva Doležalová
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
21 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
20. |
Tricolor |
Branislav Šablatúra
, Silvia Lacová
, Karin Kelementová
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
12 |
2 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
21. |
Mirka a MY |
Branislav Šablatúra
, Peter Dula
, Miroslava Uhrinová
|
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
11 |
1 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
22. |
nič nerozpravam |
Mário Kováčik
, Timea Jasenková
, Zuzana Nerádová
|
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
12 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
23. |
MPM |
Michala Harakály
, Matúš Kuzma
, Pavol Vanca
|
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky |
23. 7. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
8 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
24. |
najrychlejsi |
Jan Vajda
, Silvia Lacová
, Zdeno Kuzma
|
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
9 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|